Sayfa 806/1001 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Emniyet Genel Müdürlüğü, çarşı ve mahalle bekçilerinin ücretleriyle ilgili yaptığı açıklamada, "Göreve yeni başlayan bekar lise mezunu çarşı ve mahalle bekçisinin maaşı 4 bin 527 TL, lisans mezununun maaşı ise 4 bin 534 TL'dir" ifadelerini kullandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Akaryakıt ürünlerinde fiyat artışı 04/02/ 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere
    Benzinde 8 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: "Bu sabah maalesef rejim güçleri yine İdlib'de hava saldırısına geçti ve 3'ü sivil, 5'i asker 8 kişi şehit oldu."

Erdoğan: İdlib'deki saldırı) Gerek hava gerek kara olmak üzere yoğun bir şekilde bunlara gereken bedelleri ödetiyoruz ve ödetmeye de devam edeceğiz

Bakan Akar : 54 hedef ateş altına alındı , 76 rejim askeri öldürüldü / Ahaber

Epgis:

Bugün rafineri tarafından açıklanan 04/02/2020 tarihinde geçerli olacak olan 8 kuruşluk benzin zammı yine aynı kurum tarafından iptal edilmiştir.

Bugünkü güncel pompa satış fiyatları geçerlidir.

Halkbank'ın ABD'de temyiz mahkemesine başvurusu kabul edildi. Federal mahkemedeki dava temyiz sonucuna kadar duracak. / Son dakika

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,603
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: İdlib'deki saldırı) Gerek hava gerek kara olmak üzere yoğun bir şekilde bunlara gereken bedelleri ödetiyoruz ve ödetmeye de devam edeceğiz
    Bu şahıs ne yapmaya çalışıyor ?,Askerimizin kanı üstünden imajmı düzeltmeye çalışıyor ?,yahu orası adamların toprağı,ayni olay senin toğrağında olsun bakalım ne yapardın,çok yazık,dış politika böyle olmaz,dış politikan zayıf ABD emri ile hareket edersen,bir gün gelir seni duvara toslatırlar...zamanında Kıbrısı vermeye çalıştılar,iyiki Rumlar birleşmeyi kabul etmedide bizde kaldı,evet deseleri şimdi Kıbrıs falan yoktu,şimdi ise Kıbrıs sever oldular,onu geçtik birde Libya moku çıktı,üstelik gücü %6 olan zatlan anlaşma yaptı,anlaşma yaptığı zat Kaddafiyi linç edip öldürenler,sebep Kıbrıs politikasında aciz kalması,elin gevuru kütür,kütür gaz petrol çıkarma peşinde,Yunan bile rezerv bulunan adalarımız çöktü,defalarca uyardık tınlamadılar,şimdi uyanmışlar...yahu sen garantör bir ülkesin,eğerki başımızda Ecevit gibi bir adam olsaydı şu anda Kıbrıs deniz çevresinde kuş uçurtmazdı,biz bu şekil politikada yokuz,olanlar varsa kendileri gitsin cepheye,bu iler gaz vermeylen olmaz,gerçekçi icratlan olur,eğerki işler zora girerse bizler her iki tarafada vururuz,bu ülkenin aklı selim insanları bilinçli insanlarıdır ve sabırlıdır.

Sayfa 806/1001 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •