Sayfa 806/1044 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Sayın T/A aynı oyunlar devam mı farklı yorumlarınız var mı tahtayla ilgili ? saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Sayın T/A aynı oyunlar devam mı farklı yorumlarınız var mı tahtayla ilgili ? saygılar.
    Benim takip ettiğim kadarıyla 300 bin lot mal dönüp duruyor, başı dönünce dönmeyi bırakır herhalde (:
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. O başları bulup koparmak lazım ki donmesinler bidaha .Kesinlikle tehtid tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    O başları bulup koparmak lazım ki donmesinler bidaha .Kesinlikle tehtid tavsiyesi değildir...
    Siz böyle yazınca aklıma şu söz geldi

Sevdiğini serbest bırak, dönerse senindir, dönmezse ebenin, zıplıyorsa delidir, çömelmişse dokunma...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Sayın Luftu ilk defa sayenizde duydum bu sözü hoşuma gitti tebbessum ettirdiniz .Saygilar

6.  Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Sayın Luftu ilk defa sayenizde duydum bu sözü hoşuma gitti tebbessum ettirdiniz .Saygilar
    Bende ilk duyduğumda çok hoşuma gitmişti, yeri gelmişken paylaşmak istedim, saygılar bizden sn. Dream28

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

PKART...

Anlık AKD grafiği...

Öyle şeref yoksunu bir tahtacımız var ki; ne söylesem az olur...!!!

Çırpındıkça batıyor, battıkça çırpınıyor. Kendisi batarken, herkesi de batırıyor...

Beceremiyorsan bırak kardeşim, ne bu eziyet. Alamıyorsun işte, başka yol dene...!!!

Bugün ters olarak BoFa düşüşte mal alıyor, çıkarsa da satacak herhalde. Her türlü taktiği deniyorlar...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Sayfa 806/1044 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •