Onemli Gunler Banner
Sayfa 807/1312 İlkİlk ... 3077077577978058068078088098178579071307 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    sarı sayfalarda düşmez...yerinde sayar... çoğu bölgede 6-7 aydır yataya sarmış...
    Geçen gün bir toplantıda bazı insanlar BORSA artışını hararetle anlatarak , evi- arabayı satmak istediklerini ama eşlerinin engel olduğunu konuşuyorlardı. Güya borsada 1 daire parasıyla 3 ayda daire ve üstüne araba alabileceklermiş.

Sürü davranışı tavan yapmaya başlamış.

2.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Geçen gün bir toplantıda bazı insanlar BORSA artışını hararetle anlatarak , evi- arabayı satmak istediklerini ama eşlerinin engel olduğunu konuşuyorlardı. Güya borsada 1 daire parasıyla 3 ayda daire ve üstüne araba alabileceklermiş.

Sürü davranışı tavan yapmaya başlamış.
    2020 kripto çılgınlığı kadar olmasa da şu an herkes borsa konuşuyor. Ben bile dayanamayıp ek para soktum borsaya. 10 puanlık soru şu an yükselişin hangi aşamasındayız. Kripto ile karşılaştırdığımda ve paranın başka kar edebileceği alan kalmadığından paniğe gerek olmadığını düşünüyorum.

Sent from my 2109119DG using Tapatalk

3. Evet benimde hisse yatırımım var ama portföyün belli kısmıyla. Dairemi satıp, arabamı satıp hisse alamam. Büyük risk. Nasıl bir göz kararmasıdır anlamak zor. İnsanlara birikimlerini koruyacak yol bırakmadıklarından bırakın kazanç sağlamayı birikimi korumak bile hüner oldu. Resmen harcayın deniyor. Harcadıkça enflasyona hizmet ediliyor. Nasıl olacak bu işin sonu.

4. Yerlilerin elinde döviz, arsa, konut, altın vb. bir şey bırakmayacaklar sanırım. Sırayla öperek bir güzel söğüsleyecekler. Sonra ülkede tüm şirketler ( bindiğimiz Adı Kamil ama kendisi yabancı olanlar gibi ) yabancı olacak. Bizler sadece ülkede yaşayan yerli çalışanlar durumuna gidiyoruz. Ama savaş- çatışma durumlarında - Vatan bizim ya , iş bize düşüyor - . Diğer zaman global düşünmek lazım.

5. şu an emlak fiyatları dolar cinsinden muhtemelen baya şişmiş durumda zira doları bildiğin 6 aydır ölümüne baskılıyorlar.

yine de sürekli trade eden veya ticaret erbabı hariç mal satan fiyat düşüren olacağını sanmıyorum.

ülkede aylık 5% enflasyon var zaten

6. Istanbuldan Anadoluya manyak goc bekliyorum

buyrun okuyun

https://www.patronlardunyasi.com/hab...iyorlar/272330

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Istanbuldan Anadoluya manyak goc bekliyorum

buyrun okuyun

https://www.patronlardunyasi.com/hab...iyorlar/272330
    mavi yaka ve hizmet çalışanları geçinemeyince hizmet almak da pahalanacak. Her şey birbirini tetikliyor öyle bir düzen kurduk özenle

8.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    2020 kripto çılgınlığı kadar olmasa da şu an herkes borsa konuşuyor. Ben bile dayanamayıp ek para soktum borsaya. 10 puanlık soru şu an yükselişin hangi aşamasındayız. Kripto ile karşılaştırdığımda ve paranın başka kar edebileceği alan kalmadığından paniğe gerek olmadığını düşünüyorum.

Sent from my 2109119DG using Tapatalk
    Köklü şirketlere yatırım yaparsanız borsada kaybetme şansınız uzun vade de yok
    Sosyal medya analistlerini dinleyip 10-20 kat çıkmış hisseleri alırsanız iyi bir darbe yeme şansınız yüksek
    kabaca 1,5 dolar (şu an için 2800 puan), ve altı her daim alım yeri, 4 dolar ve üzeri (7200 puan) satım yeri
    Kim ne derse desin gerisi hikaye
    Ben yaklaşık 26 yıldır borsadayım, en büyük tecrübem yukardaki rakamlar, ikinci önerim hissenizi kendiniz inceleyip karar verin o dedi bu dediyle hisse alacaksanız borsaya hiç gelmeyin

Sayfa 807/1312 İlkİlk ... 3077077577978058068078088098178579071307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •