Sayfa 807/1001 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: Viop XXXIX

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Burada herkes temettücü...FORUMCA BOĞAYIZ. sen gidiyorsun, short diyorsun..shortlayanda mangal gibi yürek vardır

savaş bitti,fırtına geçti...PUTİN reis ne derse o

PUTİN, HER İŞGALDEN SONRA RALLİ İSTİYOR.
    dün tabandan temettü hisseleri alıp heybeye attık..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Paragöz abi nerdesin ya hayret bişii, tam lazım olduğunda yoksun piyasada
    Burdayım abi moralim bozuk Dolar 10 lara düşsün derken geldik yine 14 lere , paramız böyle aşırı değer kaybettiği günlerde moralman çöküyorum...

3. Benim moralim de bozuk abi, bist için çalışıyoruz çabalıyoruz ama herifler yine aynı hisseleri alıyor bizimkilere bakmıyor.
    Bende tüm parayı borsadan çekip gram altına yatıracam. Şindi kuyumcuya doooru gidiyorum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. saat 16 dan sonra hafta sonu malla girilmez diyenler satmaya başlasa da bir kırıntı alsak iyi olur

5. Dün tabandan ne çok alana varmış, ortalık yeşillenince bir bir ortaya çıkmaya başladılar
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    saat 16 dan sonra hafta sonu malla girilmez diyenler satmaya başlasa da bir kırıntı alsak iyi olur
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Dün tabandan ne çok alana varmış, ortalık yeşillenince bir bir ortaya çıkmaya başladılar
    herkese nasiip olmaz..

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Dün tabandan ne çok alana varmış, ortalık yeşillenince bir bir ortaya çıkmaya başladılar
    tespit gibi tespit

Sayfa 807/1001 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •