Sayfa 809/891 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Ohoo spekcan, hakketen sanirim hic spek olmadigimizdan seni anlamiyoruz sanirim , hisse sebedinin fiyatini dusurmek cok basit cikarmakta ayni sekilde, senin sagda soldaki minnak guruplara ihtiyacin mi var ki ? Palaya bakk sana bak , hayir benim gonlumde sen bir sin o ayri amme boyle de olmazki geregini yapican ... bak aramiza katilan yeni uyeler var seni boyle mi tanisinlar.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. Yine bu gün geçmiş zaman olur ki yorumlarına baktım kim kime ne dedi nasıl hitap etti nasıl cümleler kurdu gibi gördüm ve okudum inanın midem bulandı inanın benim burada yüzümün kızardığını hissettim yani bu nasıl bir ahlak erozyonudur anlamadım gitti..
    .................................................. .................................................. .................................................. ..................................
    .................................................. .................................................. .................................................. ..................................Yorum yapılan kişi: wise stockbroker (forum üyesi)
    Yorum yapan kişi: okijen (forum üyesi)
    .................................................. ...................................
    okijen yazıyor........5 Oca 2022 17:45

Hani benim seviyeme inmeyecektin lan yalancı, karakteri çokgen, tasmasız liboş. Ne hoşuna gitti de böyle gülüyorsun. Ama normal sen babası belli olmayan kırma bir pitbulsun. Gerçek pitbulun kafasına vurdukça dişlerini sıkar ama sen kafana vurdukça yavşıyorsun. Hele bi de bakayım kırma it soyu, senin elinde ne kaldı? Mardin acuru mu, yoksa Antalya mor patlıcanı mı?Başıboş, tasmasız pitbul, tüm karekter özelliklerini sayarak benim seviyeme çıkamazsın zaten..Eyvallah. Ama yazılarına dikkat et "Evde pardon Forumda kırma pitbul var" Heran yönünü sana çevirebilir. Bu kadar karekter zaafiyetine de pes doğrusu. Her önüne gelene önce kadim dostum, kardeşim vs. de, sonra binbir türlü hakaretler et, ona buna tasmalı falan filan de tasmasız pitbull gibi saldır, sonra da vijdan azabından bahset. O halde önce o yazdığın yazıları sil ve hemen herkesten özür dile, helallik iste. Yoksa samimiyetine hiç kimseyi inandıramazsın. Ben hiç inanmıyorum. Şimdi yine pitbul maskeni takarsın artık...Yılbaşı kutlayana bile saldırırsın ama adın, nick'in Hıristiyan dili ingilizce. İşte senin karakterinin özeti bu. Bence senin dişlerin karakterinden daha kuvvetli pitbul. Özellikle çocuklara karşı, bir de kemiklere tabii..

Yorumu sizlere ve forum yöneticilerinin takdirine bırakıyorum...Benim anladığım bu insanları birbirlerine düşürüp kavga ettiren SİREN nickli forum üyesidir..Sizlere tavsiyem bu kişiden uzak durun çok tehlikeli bir kişiliktir ve karakterdir...

3. spekcan nettin oyle palayi da dinlemiyon bak sonra cilgin bir fon yoneticisi
    ....
    Kideme gore karakter siniri koymak ve avatari resminide otomatik ayarlamak (misal bebis resmi) kidem aldikca ozgur birakmak insanlari iyi yonde motive edecektir bence..
    Son düzenleme : Siren; 25-02-2022 saat: 19:10.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4. 31,668,000 kar.

5. kara bak kara anam avradım olsun bu kağıt 0,1 tl ye düşsün 100 kattrilyonda kar açıklasın yine almam a.s hissesini

6. Bu aralar borsada güvenilmez hisseler,fıldak patronlar arttınca,ihlaslar yanlızlıktan kurtuldu.

7. Şirketlerinin Blançolarını açıklamadan evvel hisselerinin fiyatlarını yükseltiyorlar bizde o fiyatlardan satamıyoruz blançolar iyi gelirse artık yürür gider olması gereken fiyatlara diye umutlanıyoruz zaten maliyetler mevcut fiyatın iki katı şeref,haysiyet,namus,terbiye,haya yoksunu spekler ve patronları yatırımcı psikolojisini iyi analiz etmişler her zamanki gibi vurgun üstüne vurgun yapıyorlar soyuyorlar bizleri peki kar açıkladılar hisseler neden yükselmiyorda olumlu habere ters orantılı hareket edip düşüyor bunlar gerçekten..

8. Geçen zaman o x hissemi ihlasmı deyip ihlası tercih etmiştim.Fakat almadığım hisse ikiye katlamış ben ihlasta tutuklu kalmıştım.fakat o almayıp vahlandığım x hisse bu gün istediğim fiyata geldi.İhlasta,yönetiçilerde,yalan,yanlış,kurumsall ıktan uzak ve ciddiyetsizlikten başka birşey görmedim.Şimdi karar zamanı ihlasları satıp o hisseye geçsem mi.Samimi hocaların tavsiyesi ne olur..

Sayfa 809/891 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •