Sayfa 809/1003 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Yüzde 30 kkm varken neden ppf üstat .faizlerin artacağını mi dusunuyorsun
    Bir sonraki 3ay da bu kadar yüksek fark vermezler .yine süper bono muhabbeti dönmeye başladı çıkar çıkmaz bilemem ama TL enstrümanlqri daha cazip hale getirilecek çalışmalar var deniyor .Enflasyon 70 e giderken ne çıkaracaklar bende merak ediyorum çıkan ürün çok yüksek faizli olmalı ki kkm den geçiş olsun .

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Yüzde 30 kkm varken neden ppf üstat .faizlerin artacağını mi dusunuyorsun
    Borsa da para değerlendirilmek istenmiyorsa bence de tl de olanlar için en mantıklısı kkm.
    Bu arada kkm içinden çıkılmaz bir hale geldi katlanarak büyüyor kara delik gibi nasıl sonlandırılacak merak içerisindeyim bu saatten sonra pat diye bitirdik diyemezler dolar acayip baskilaniyor ama kkm'yi bitirmek için caydırıcılığı olacağını hiç sanmıyorum.
    Geçen ay kkm dönüşüm vardı faiz +4 kat getiri verdi bu ayın sonuna doğru yine kkm dönüşüm var yine aynı şekilde %40 a yakın net getiri verecek gibi.

3.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Siz ne yaptınız. hsbc eft limitinde sorun yaratmıyor değil mi? Benim de yarın dönüş var. 30tl lafı konuşuluyor, ancak seçime kadarki beklenti.. baskilarlarsa 3 ayda 29u gecmeyebilir. Vakifbank en makulu gibi duruyor, 31 verirse tabi. Yarın deneyeceğim..
    %38nema yi nkolaya aktarıp fiziki düşerse fiziki, yoksa nkolaydan altin alabilirim. Kalan da kkm devam.

SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakıfa %31 den KKM ye bağladım.. Bir ümit faiz alırım belki.. HSBC den çıkardım parayı eft ile para alamadılar.. Ancak 3 saat kadar sürdü Vakıfa geçmesi(bilmiyorum artık bankadan mı o.. çocuğu mt den mi).. Hsbc ye geçerken eft ücretsiz olacak diye anlatmıştım..

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Borsa da para değerlendirilmek istenmiyorsa bence de tl de olanlar için en mantıklısı kkm.

Geçen ay kkm dönüşüm vardı faiz +4 kat getiri verdi bu ayın sonuna doğru yine kkm dönüşüm var yine aynı şekilde %40 a yakın net getiri verecek gibi.
    Bu paraları borsada bulma şansınız yok...Çok iyi yönetilen borsa fonları olabilir...

Borsa benim için evimin masraflarını çıkardığım sermayeyi de döviz bazında korumaya çalıştığım bir alan...

Herkesin borsadan beklentisi ve kazancı farklıdır mesela dudu gibi.........

5. Limit mimit yok..

BIST Geri Alım Endeksi'nde yer alacak hisseler belirlendi
    Borsa İstanbul, 15 Ağustos 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, BIST Geri Alım Endeksi'ne alınacak 63 şirketi KAP'a bildirdi

BIST i nasıl etkiler?
    Son düzenleme : paramanya; 11-08-2023 saat: 23:52.

7. Para basmaya devamke.. Fışkıriyeah...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,161
    TL bir iluzyondur..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 809/1003 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları