Sayfa 81/367 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 641 - 648 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

Yav bnm nik im tek istiyen baksın
    Millet gaz a gelmesin fikrimi yazdım
    Ne bilim ben birinin ötekine bişeyler ima sını bende ima mima olmaz
    Umarim millet ve ummetcede bundan kurtulunulur
    Yoksa anlaşılır anlaşılmaz oluyo
    Ayvagobek bey centilmence açıklamaya teşekkür

2.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Tavşan nicki benimdi. Onu calan, altun furiş topiginde grafik ekleyip durupduru...Kuzu o kuzu...
    ben kuzu değilim diyor kedisi

Edit (altın vuruşdaki arkadaştan bahsettim )

Hadi bana Güle güle buralarda içtenlikle bişey yazmaya gelmez topik sahibinden de çok özür kusura bakma abi ciddiyeti sulandirdiysak

4.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Hadi bana Güle güle buralarda içtenlikle bişey yazmaya gelmez topik sahibinden de çok özür kusura bakma abi ciddiyeti sulandirdiysak
    Abi ben topik sahibi degilem...Bura terkedilmisti, oyle yaziverdin. Yaz abi istedigini, ben karismam...Degil de baskasinin topigini 5 yildizdan 3 yildiza dusurduk. Vetandas gelip bana ficayi kaycek...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

5.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Obur forumda kendi yazmis abi...Urdan okudun ben...
    ben karıştırdım herhal. kusura kalmayın.

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    İsmet Inonü, Kazim Karabekir, Prof.Sadi Irmak, Recep Peker, Prof.Fuat Köprülü, Şemsettin Günaltay, Prof.Nihat Erim, Prof.Hifzı Veldet Velidedeoğlu, Hasan Fehmi Güneş, Önder Sav...Unuttuklarim olsa da, gecmisten gunumuze aklima ilk basta gelenler bunnar...
    Kaset uperasyonu, Baykal'in Chp'nin basindan gidisini garantiler. Kilicdaroglu'nun Chp'nin basina gelmesini garantilemez. Urda guccuk bir uperasyona daha ehtiyac vardir. Kaset uperasyonu sonrasinda, Kilicdaroglu'nu kim Chp'nin basina getirdi?

Ornekler cogaltilabilir. Devlet Bahceli, Mhp'nin basina Akp kurulmadan cok once getirildi. Erdogan daha belediye baskaniydi.

Hulusi Agamla ilgili bir ornek de verebilirim emme ulmaz. Daha once defalarca yazdiydin.

Yani, Ecevit oncesi Chp ulemasi en kritik zemanlarda ortaya cikar ve ufak bir dokunusla gerekeni yapar...

7.  Alıntı Originally Posted by burdur15 Yazıyı Oku
    ben karıştırdım herhal. kusura kalmayın.
    Senin didigin dogrudur abi, unutkanim ben biliyon nu? Sildim ben...

8. Netanyahu’dan Erdoğan’a sert cevap: "Kendi ülkesinde Kürt köylerini bombalayan, gazetecileri hapse atan, İran'ın uluslararası yaptırımların etrafından dolaşmasına yardım eden bir liderden ahlak dersi almaya alışık değilim"

Sayfa 81/367 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •