Sayfa 81/119 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 949 madde; 641 - 648 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

1. Komiklik yapıyorlar he he he

Neyse 30 tavan gitmiş kağıtlara yapışsın millet beklemeye devam

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku

Sayın snap hedef fiyatınız nedir?
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

4. yarın da taban yapın bari de rahatlayalım

5. 🥰🥰 Sabır; dayanması zor bir olgudur. Ancak meyvesi çok tatlıdır. Iki yıl taşıyacağım seni CIMSA....

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Sayın snap hedef fiyatınız nedir?
    üstat bende yoktu...
    kankası akçansa vardı...

ikisindede operasyon çekince gelen yüksek karlarla...
    paylaşayım dedim...

7. Ek Açıklamalar
    Şirketimizin bugün yapılan Yönetim Kurulu toplantısında; Sermaye Piyasası Kurulu'nun ("Kurul") 07.06.2013 tarihli 28670 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kira Sertifikaları Tebliği (III-61.1) ("Tebliğ") çerçevesinde, Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin fon kullanıcısı olarak, Kalkınma Yatırım Varlık Kiralama A.Ş.'nin ihraççı olarak yer alacağı, 2.000.000.000 TL (iki milyar Türk Lirası) (bu tutar dâhil) ihraç tavanı ile sınırlı olarak tertipler halinde satılmak üzere, Tebliğ'in 4 ile 6. Maddeleri çerçevesinde Tebliğ'de öngörülen yönetim sözleşmesine dayalı kira sertifikası türünde, çeşitli vadelerde ve şartlarda, yurt içinde TL cinsinden halka arz edilmeksizin tahsisli olarak ve/veya nitelikli yatırımcılara satılmak üzere kira sertifikası ihraç edilmesi ve doğrudan ve/veya dolaylı olarak ilgili olan tüm iş ve işlemlerin yürütülmesi hususlarında; Genel Müdürlüğün yetkilendirilmesine karar verilmiştir.

8. İslami koşullara uygun olsun faiz haram diye çimsa da kira sertifikası işine girdi. Yazık bu memlekete be

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 81/119 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •