Sayfa 81/98 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 641 - 648 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hepsine çakayım.. batık gemi karaya oturdu
     Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Bunu şeffaflık adına söyledim.dinamik ısı patronuna değil ulaşmak yatırımcı ilişkilerine ulaşmak mümkün değil.mail atarsın ay sonra dönerler.yatırımcı ilişkileri ile görüşmek hakgetire.sanki borsadan bedava kaynak bulalıöda gerisi önemli değil der gibi Bi halleri var. İstediklerine ulaştılarda milyonlarca lirayı bedava kaynak diye aldılar yatırımcılar umurlarında değil....

2.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Hepsine çakayım.. batık gemi karaya oturdu
    Uzun vadeli yatırım yapıyorsanız sorun yok derim.
    Ürettikleri ve özellikle üretecekleri mallar piyasada pahalı ürün gamından.
    Gün olacak belki bikaç sene sonra patronda vizyonunu biraz geniş tutarsa şirket gelişir ve dnısı almak için birbirini döver millet😀😀😀
    Şirkette potansiyel varsa ki öyle gözüküyor. Ciro artışı kapasite artışı özkaynak artışı hepsi bu şirkette var ben ümit arım...
    İnanın bana bir haber bütün sıkıntıları bitirir.
    GÜZEL sipariş kapları iş bağlantıları hele birde stratejik bir ortaklık herşeyi bambaşka bir ortama sürükler.
    Yatırım tavsiyesi asla değildir

3. Yatırım yaptığınız şirketlerin herşeyini araştırın ve takip edin biz takip ediyoruz

4. Fiyat hareketlerin e takılmayın. İnandığınız şirketin yaptığı işlere bakın yatırımlarına bakın ve sabırla bekleyin. Değer yatırımcısı olmak lazım.
    İlkönce durdo da yanılmadım sonra gedza da inşallah bunda da yanılmam.

5.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Tahtada kimlerin amacı evet mal almak. Alırkende ne kadar aşağıdan alırız onun hesabındalar böyle görüyorum tahtayı...10.5 11 arası getirip ordan alıyorlar. 10.5 olsa hatta daha aşağılar bizim için ekleme fırsatı olur.yavaş yavaş tahtayı aşağıya çekmeye çalışıyorlar. Her gün 10 15 kademe aşağıya.
    Böyle patron olunca adamların ekmeğine yağ sürüyor.
    Daha aşağılara vurursa Kim bilir alıcılar sinsi sinsi köşede bekliyordur😀
    Eğer iyi niyetli patron olsaydı en ufak olumlu gelişmeleri yeni iş ilişkilerini açıklarlardı.
    Bğyük ortağın 2 dolara hisse sattığı yerde daha az hisseye sahip ortağın bugünkü kurla 0.88 cente hisse satacağını sanmam. Kusura bakmasınlar yatırımcı ahmak değil. Boşu boşuna 9 10 milyonu kimse buraya bağlamaz.

Halka açılıyorsan önce iyiniyetli olacaksın.yatırımcı tarafında olacaksın spek tarafında değil.çünki bu yatırımcılar sana rüyanda göremeyeceğin milyonlarca lirayı verdi hemde bedava finans ile.
    İnsanda biraz vefa olur...
    bilerek ve isteyerek baskılanıyor :sanki birileri daha ucuzdan mal alsın gibi..?
    bence şirket saglam :eninde sonunda gidecegi yer bellidir ..bizim için sorun yok ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Elastomerik kauçuk köpüğü ısı yalıtım malzemesi farklı kalınlıklarda düz levha halinde de üretilmektedir. Yüksek esnekliği ve dayanımı sayesinde büyük borular, kanallar ve tanklar gibi geniş yüzeyli endüstriyel ekipmanların yalıtımında kolaylıkla uygulanabilir. Düşük ısı iletkenliği, optimum su buharı difüzyon direnci ve B-s3-d0 yangın performans sınıfıyla mekanik tesisatlarda en çok tercih edilen yalıtım malzemesidir. Kapalı gözenekli hücre yapısı ile 50-70 kg/m³ yoğunlukta buhar difüzyonuna karşı gösterdiği yüksek direnç nedeni ile klima ve soğutma tesisatlarında güvenle kullanılan malzemedir. Kauçuk köpüğü ürünleri, optimum oran olan 100-120 hücre/cm2 ve 50-70 kg/m3 yoğunlukta üretilmekte olup, yalıtımda en verimli sonuçları sağlamaktadır. Standart malzemenin yanı sıra UV ışınlarına ve mekanik darbelere dayanımı arttırmak amacıyla Alüminyum Folyo ve PVC/Alüminyum Folyo kaplamalı ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Ayrıca uygulama kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlanması amacıyla kendinden yapışkanlı olarak da üretilmektedir. Farklı kaplama seçenekleriyle birlikte sunulan elastomerik kauçuk köpüğü levhalar ideal bir ısı yalıtımı sağlar ve yoğuşma problemini ortadan kaldırır. Elastomerik Kauçuk Köpükler, üzerinde mantar ve küf oluşumuna izin vermez.

7. Elostomerik kauçuk köpüğü ton fiyatı öğrenebilecek arkadaşlar varsa buraya yazarlarsa hepimize faydası olur kanaatindeyim.

Ton başı fiyatı öğrenince kağıt 30 lira mı olacak

8. #dnisi #dnısı yorum
    Hissenin piyasa dolaşım oranı 10.9 M
    Bu gayet güzel
    Yıl yüksek 21.85
    Yıl düşük 10.21
    Fiyat 11.60
    Yukardan sattıklarını toplama çabasında orta vade hiç bir sıkıntı görmüyorum aşağı yukarı hareket normal sabreden keyifli çıkar ytd

Sayfa 81/98 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •