Sayfa 81/193 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 641 - 648 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

İllim iyi çalışıyor ve paylaşıyor , teşekkür ederiz..Benimkisi net bir insider trading idi.Hiç düşünmeden atladık hemen, maliyet 1.38..Bu kaçıncı galip le dans edişim bellli değil ama..Sanırım epey bi süre yatırımcısı oldum gibi geliyor bana..Ama beklerim sonuna kadar, ona ayırdı paraya ihtiyacım yok..

4. galipcimin yeni piyasacisi a1 mi ki...Ahlatçı ne la :)

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Düşeni kırdık; 2ci kapanışı yaptık; yarın da 16 ve üzeri tutunabilirse yeni kanalı takip edebiliriz gibi...Lakin 16nın altına sarkarsa yeniden düşen kanala sert bir giriş olasılıgınıda unutmamak lazım...bakalım galipcimin fikri ne yarın...Bu gün tahtayı dinlendirdi karar noktasında; açık oranıda kısmen azalmış...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Düşeni kırdık; 2ci kapanışı yaptık; yarın da 16 ve üzeri tutunabilirse yeni kanalı takip edebiliriz gibi...Lakin 16nın altına sarkarsa yeniden düşen kanala sert bir giriş olasılıgınıda unutmamak lazım...bakalım galipcimin fikri ne yarın...Bu gün tahtayı dinlendirdi karar noktasında; açık oranıda kısmen azalmış...

Üstat başka hisselerde işlem yapıyor musunuz? Yoksa sizde galip takıntısı mi var?:kahkah:
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8.  Alıntı Originally Posted by yaanasip Yazıyı Oku
    Üstat başka hisselerde işlem yapıyor musunuz? Yoksa sizde galip takıntısı mi var?:kahkah:
    ustad bankalarda tread yapiyyorum cogunlukla; ana malim bir bankada yazin makulden aldim ve ozellikle takip etmiyorum tread yaparken silkelenmemek icin; bist30 icin yilin son 3 ayi ve yeni yilin ilk 3 ayi ivme aylaridir. bu nedenle banka hissem parkta hedefini bekliyor.

Ama bir tahtada yorum yaparken diger tahtalardan bahsetmeyi pek etik bulmuyorum. Galipcimin bir cok kagidinda basta metro olmak uzere islem yaptim dönem dönem...tarzina kendi capimda hakimim. galipcim işi kuralina göre oynuyor bu nedenle musterisi hep var. Iki tur algiyi satar alir galipcim. 1 proje hikayesi, 2 tahtanin teknik analiz cizgileri. zaman zaman biri ön plana da cikabilir ikisini ayni andada kullanabilir. avgyo icin suan teknik çalistiriyor. ben bir sure sonra haber le teknigi bulusturacagini dusunuyorum. haberlerinin cogu algi dir bu nedenle ruzgari bir yere kadar tasiyip firtina oncesi uzaklasmak sart...

metro grup sirketleri iki yildir dip olusumunu tamamliyor; galipcim metro grup sirketlerini kuluckada dibe yollarken iki yildir baska tahtalarda idi. artik galipcim eve dönmüş gibi ben son baharda ivmelenme bekliyorum fakat halihazirda haberi eksik...bakalim nasil bir hayal kuracak :) ..

Sayfa 81/193 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •