Sayfa 81/645 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 5158 madde; 641 - 648 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
    yoksa ... tutarda yardim yapmayi planliyoruz/düsünüyoruz/umuyoruz falan mi bunlar ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    acaba ziraat önderliginde emeklilik sirketlerine önden yukleme mi yapiliyor ?
    anlamadigim icin soruyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
    Simdi piyasada net alicı varken bu fiyatta hisse satmayan
    yarin 9 tl altına hisseyi indirdigi zaman isbankası cikip geri alim yapmasi lazim
    10 milyon lotu 12 tlden sat
    3-5 milyonda 9 tl altina düsürmeye sat yukardan sattığın lotları yerine koy ne ala memleket,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    Bizimkilerdeki niyet ise ruscadaki: нет

Bedava aldım bakalım İsctr fakat az payım var.2 tane banka hissesi var büyük hareketi yaşarsam dans olacak pistin ortasında diğeri Ykbnk hissesi hayırlısı gün gelir mızrak çuvala sığmaz.Bağıra bağıra ralliye büyük harekete başlar.

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Akbankın saygınlığını kimse leke düşürmemeli Ak bank ailesin Ferdi olarak bu saçma gazete haberi Atatürk’e 11 ayyaş ülkeyi yönetemediniz demek kadar anlamsız … ben akbankın ciddi lot ortağıyım benim nazarımda iş bankasından değersiz de değildir … özür diler geçer gider … yalandan ağlasın mı evinde göbek atıp dans edenleri kimse bilemez yargılanamaz ayrıca ayıplama hakkı da yok 10 gün - 30 gün - 40 gün - 365 gün yas tutalım o zaman ÖLÜ SEVİCİ olmayınız rasyonel olunuz lütfen !!!! O vefat edenlerin kemikler o beton mezarlığı diken suçlular hapse girince sızlamaz gücün varsa o İblislerle mücadele et..

Arabesk kültürle 20 -30 gün depreme az üzülüp deli gibi haftalarca yas tutup yalandan göz yaşı herkes dökebilir bu ülke sahtekar dolu , bu da sosyal medyadaki sahte yorum yazanlara gelsin kastım asla hisse net değil , burası değil senin samimiyetine inanırım da…

Ama arabeskleşmeye de gerek yok yas benim anlayışımda 3-5-10 gün tutulur sana göre enkaz kaldırılması şart olabilir , ölenlerin ise yakınları için ömür boyu … İslamda 40 gün 60 gün yas filan da yoktur kuranda olmadığına göre Arap adetidir.

İlahiyat merakım var . Ciddi kaynaklara baktım Araplarda 40 gün ve 100 gün 130 gün yas var islamda ise yas tutmak islama aykırıdır görüşü var .3 günden fazla yaş tutmak haramdır diye hadis var deniyor !!! Yas tutmanın milli yaş ilan edip 7 gün yas tutmanın ise ne arabesk bir anlayış olduğunu hata olduğunu düz siyaset olduğunu anlamak lazım . İslam buna KARŞI !!! Akıl dini olduğundan diye düşünebiliriz. günlerce üzülmek ve kahrolmak günlerce ızdırap çekmek dinle alakasız eylemdir deniyor ısrarla !
    Sn Ali yazdıklarınızın altına imzamı atarım.Fakat iş bankası holding ezer geçer titretir.Sahol İşbankası ile kıyaslaması bile Sahol için başarıdır sonuçta patron hissesi Sahol başarılıdır.

8. Benzer görüşüm vardı sahol satıp Akbank almıştım bile bile riski görerek sahol % 13 düşerken Akbank % 35 düşmüştü bankalarda ciddi spek oyunları var maalesef şubat sonu temettü kadarı çıkana kadar ilk karar İş bankası çıkarsa bayram 20- 28 Şubat haftası 6 işlem günü var bu günlerden birinde temettü kararı çıkar ise ? 2 tavan gelebilir de minimum , Ytd

Xbank tüm bankalarda malum spekler nerden döndürecekler , 10.50 -10,80 tl filan mı ? … test edip yüksek oranlı temettü kararı ile % 10 ve üstü ——12 -13 tl doğru yönelmemiz , gitmemiz şart umarım bunlar olur . mart başı beklentim bu yönde sonra da seçim rallisi veya temettü rallisi olursa 14-15 tl hayırlısı YTD

Sayfa 81/645 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •