Sayfa 81/342 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 2734 madde; 641 - 648 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Çok iyi olmuş hak yerini bulsun. Her olumlu haberi şirketin değerini yükseltmek için değil de ky yı kaziklamak için kullananlar çeksinler cezalarını. Eee şimdi 0.80 den sattıklarını topla.bakalım 1.15 den mübarek. Heralde fiyatı oralara çekerler daha fazla kişi davacı olmasın diye. Gerçi bunların ne yapacağı belli de olmaz kafa hep firildakliga çalıştığı için bulurlar belki bi yolunu. O değilde spk nin eli armut mu topluyor ayrılma fiyatı belirlendiğinde neden dur dememiş. Spk ya da dava açmak lazım işlerini adam gibi yapsalar millet kan ağlamazdı. Ytd.

2. 0.90 in ustune cikmadiktan sonra bicacik olmaz kardes cikarsa anlaki bu haber ise yaramis. Ama sanmam bunlar para kaptiracagina kariyi verirler parayi asla. Bu haber daha kendi hisse haber sayfasinda yok kim nerden bulduysa

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. yarın tavanda açar tabanda. yarın hayırlı mübarek cuma. İnşallah hafta sonuna hayırlı güler yüzlü şekilde gireriz

4. küçükde olsa korkum artog gibi olmasın. benim banka ekranımda hala artog hissesi duruyor. SPK artog dada dolandırıldınız haberiniz olsun yönetim kurulu hakkında dava açabilirsiniz demekten öte bir eylem yapmamıştı. burada da mahkemenin yolunu gösteriyor. ben mahkemelerde yıllarca sürünerek zararımı kurtarmaya çalışacaksam koca koca adamlar eşek yüküyle maaşı o sıcak odalarda yumuiak koltuklarda bana mahkemeye git demek içinmi maaş alıyorlar. yuuuhhh beee:bravo:

5.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    0.90 in ustune cikmadiktan sonra bicacik olmaz kardes cikarsa anlaki bu haber ise yaramis. Ama sanmam bunlar para kaptiracagina kariyi verirler parayi asla. Bu haber daha kendi hisse haber sayfasinda yok kim nerden bulduysa

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ARKADAŞ ŞAKA OLSUN DİYE YAZDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. YOKSA BUGÜN AKŞAM SAATLERİNDE YAYINLANAN SPK BÜLTENİNDEN. EMİNİMKİ BİLGİN VARDIR. yerel gazeteden alıntı yapılmış köşe yazısı değil:rtfm:

E. DUYURU VE İLKE KARARLARI
    1. Kurul Karar Organı’nın 13/12/2018 tarih ve 63/1448 sayılı Kararı Uyarınca Yapılan Duyuru:
    Önemli nitelikteki işlem olarak değerlendirilen Altınyağ Kombinaları A.Ş. (Altınyağ) ve bağlı ortaklığı Gürtaş Tarım Enerji
    Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin sahip olduğu gayrimenkullerin ve makine parkı ile ekipmanların Sodrugestvo Group S.A.’ya
    devredilmesi nedeniyle doğan ayrılma hakkına ilişkin kullanım fiyatının ve ayrılma hakkı süreçlerinin incelenmesi sonucunda;
    Önemli nitelikteki işlem olarak değerlendirilen tek bir hususun iki defa genel kurul onayına sunularak ayrılma hakkının
    kullandırıldığı ve süreç içerisinde Altınyağ’ın önemli nitelikteki işlemin gerçekleşmesi niyetine ilişkin herhangi bir vazgeçme
    durumunun söz konusu olmadığı dikkate alınarak, II-23.1 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı
    Tebliği’nin (Tebliğ) 10 uncu maddesine uygun şekilde hesaplanacak ayrılma hakkı kullanım fiyatının, Altınyağ’ın 28.12.2017 ve
    21.11.2018 tarihli genel kurul toplantıları için 1 TL nominal değerli pay başına 1,14257 TL olduğu hususunun kamuya
    duyurulmasına ve ayrılma hakkı kullanım fiyatının hatalı olarak kamuya duyurulması nedeniyle zarara uğrayan Altınyağ pay
    sahiplerinin, söz konusu zararın tazminine ilişkin olarak genel hukuk hükümleri çerçevesinde söz konusu tarihler itibarıyla görev
    üstlenen yönetim kurulu üyeleri aleyhine dava açabileceği hususunda bilgilendirilmelerine karar verilmiştir.

6. Artog zaten batık idi demi? Biz fabrikayı sattık kasaya para girdi battık ettik.diyecek durumda değiller. Şahsi görüşüm tavan açıp biran evvel.1.14 e atması lazım. Yoksa bizde dava açarız. En azından sayıyı azaltırlar. O dönem satıp çıkanlar illaki dava acacaklardir. Bakalım şirket yarın bi açıklama yapar heralde. Bu gece de biz rahat uyuyalım mübarekler düşünsün :) ytd.

7. Ya arkadaslar bu haber dogrumu nerden alinti oldu kendilerini paylasti birde cagri fiyatindan hic veren olmamiski nasil olur simdi

Sayfa 81/342 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •