Sayfa 81/1002 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 641 - 648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    gene mi geldin sen , crash bandicoot ...

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Aile hekimliği numarasını vereyim ara sor o zaman özelden ne diyeyim

Sana özel 6969 mesajımada denk gelmiş bu arada

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bizim ki açmıyor ne güzel sizinkine ulaşılabiliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bizim ki açmıyor ne güzel sizinkine ulaşılabiliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    cep numarasını da vermeli ayle hekimi . o numra yok mi sizde namevcut mudur ki
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

4. Batıkent sosyete pazarının bitişindeki işhanında bulunan 6 kuyumcu da bugün dolar almıyor. para yok diyorlar. fakat doları 7,70 den satıyorlar. Kapalıçarşı veya laleliden yazacak yok mu ?

5. Kuyumcu esnafının kulağı deliktir. Bu adamlar doları almak istemiyorsa vardır bir bildikleri ama bazen de piyasayı ürküterek daha ucuza mal toplamak amaçlı yaptıkları olduğundan ayırmak güç. Bu nedenle diğer dövizcilere de bakmak gerek.

Ben tanıdık 2 kuyumcuyu aradım, ikisi de alırız abi no problem dediler, lakin verdikleri fiyat komik geldi.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Batıkent sosyete pazarının bitişindeki işhanında bulunan 6 kuyumcu da bugün dolar almıyor. para yok diyorlar. fakat doları 7,70 den satıyorlar. Kapalıçarşı veya laleliden yazacak yok mu ?
    Bu bir şeyin habercisi mi?

8.  Alıntı Originally Posted by Crashontheway Yazıyı Oku
    Ben tanıdık 2 kuyumcuyu aradım, ikisi de alırız abi no problem dediler, lakin verdikleri fiyat komik geldi.
    kuyumcu mu döviz bürosu mu ? çarşıda harem , sağlamoğlu , ege , özaydın gibi büyüklerde tabelada marj açık değilse problem yok demektir...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 81/1002 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •