Sayfa 810/1012 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Arkadaşlar asgari ücretlinin savunulmaya ihtiyacı yok. Ülkeyi onlar yönetiyor. Olsun diyor oluyor. Kahvedeki adam ne derse ne isterse hepsi yapılıyor, kahvedeki adama inanılmaz sosyal destek gidiyor, kahvedeki adam iktidarda.

Birisine acıyacaksak acınacak kişi okumuş kendini geliştirmiş bilim yapan mühendislik doktorluk yapan beyaz yaka dır. %80 e varan doğrudan + dolaylı vergi bu insanların sırtındadır. Maaşta vergi benzinde vergi orada vergi burada vergi. Asgari ücretliye acımayı bırakın bakın onlar size acımıyor. Koyun dediler koyduk diyor adam siz de hala koyun muamelesi yapıp onun adına çözüm öneriyorsunuz. Asgari ücretli ülkeyi yönetiyor ona akıl öğretmeyin kendinize bakın.
    Süper yorum...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Ben de öyle,...mecbur kalmadan hiç bir şey almıyorum artık..

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    +1

aynen .. hiç duyar kasmaya gerek yok.. asgari ücretli ve osmanlıcı/dinci kesim ... kesişim kümesi..bunlar son 15 yılda ülkenin yanlış yolda ısrarla gitmesinde temel unsurlar.. adamlar prompterdan dunyaya sözde meydan okuyan birisine kanıp gerçekleri gözardı ettiler.. tamamen bilinçli.. içlerinde aksi durumda olanlar varsa da grup özelliklerini burada konuştuğumuz için istisnalar kaideyi bozmaz..

ben yılalrdır vergi olayına dikkat çekiyorum..

kişisel olarak harcamalarımı oldukça azalttım.. dolayısıyla daha az vergi veriyorum artık.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3. Zenginler sol partiye oy verir , sağın kazanmasını ister. Asgari ücretliler sağa oy verir , solun kazanmasını ister. Tüm yanlışlıkların temeli budur.

4. Çiftçi olmazsa AÇ KALIRIZ
    Memur olmazsa CAHİL KALIRIZ
    İşçi olmazsa PİS KALIRIZ

Hepimiz biribirimize muhtacız yani...
    Bunu unutmayın emekçi kardeşlerim/yoldaşlarım....
    Yalvarıyorum size:EMPARYAL SÖYLEMLERE KANMAYIN....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,161
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    03 Ocak Perşembe 14:52 BAKAN ALBAYRAK: ENFLASYONLA MÜCADELE PROGRAMINA 3 AY DAHA DEVAM EDECEĞİZ -TRT

seçim bitsin salacaz gitcek
    IMF bakacak o islere secim bitince..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

bugun "enflasyonla mücadele 3 ay daha sürecek" ( kdv/ötv indirimleri bağlamında) benzeri bir demeç verdi hukumet..

faiz beklentilerini buna göre ayarlamakta fayda var.. bir fırtına yaklaşıyor olabilir.. mart seçimlerinden sonra 4-5 yıl seçim yok.. ve bu süreçte ekonomi daha da kötüleşirse bunu göğüsleyebiliriz diye düşünüyor olabilirler.. önemli olan, onlar için, seçimlere kadar olan süreçte doalrda bir yukarı hareketlenme olmaması..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7. Ben bu ay mesela MTV olarak 88.50 TL vereceğim vergiden kıstık yeni araba almadık

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Arkadaşlar asgari ücretlinin savunulmaya ihtiyacı yok. Ülkeyi onlar yönetiyor. Olsun diyor oluyor. Kahvedeki adam ne derse ne isterse hepsi yapılıyor, kahvedeki adama inanılmaz sosyal destek gidiyor, kahvedeki adam iktidarda.

Birisine acıyacaksak acınacak kişi okumuş kendini geliştirmiş bilim yapan mühendislik doktorluk yapan beyaz yaka dır. %80 e varan doğrudan + dolaylı vergi bu insanların sırtındadır. Maaşta vergi benzinde vergi orada vergi burada vergi. Asgari ücretliye acımayı bırakın bakın onlar size acımıyor. Koyun dediler koyduk diyor adam siz de hala koyun muamelesi yapıp onun adına çözüm öneriyorsunuz. Asgari ücretli ülkeyi yönetiyor ona akıl öğretmeyin kendinize bakın.
    aynen ya..

asgari ücretniylen menim oyum bir mi olacağğğ !!!

bidon kafalılar...!

......

acınasısınız...!

ama size acımaya zaman ayırmaya bile değmez..!

Sayfa 810/1012 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •