Sayfa 812/940 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    MAKTK ve DMSAS stopladım KLMSN ve HUBVC maliyet düşürdük.Hayırlısı bakalım. CEMTS ve PAPIL imizde gayet güzel durdular.

Elimde 100 lotluk MIPAZ vardı bir anda tavana yapışmış.YTD:
    Tebrikler Esma hanımmmm...

2. Selam sayın prof üstad ve diğer tüm arkadaşlara üstadım artık bir ege gübre yorumu yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum ve müsait olduğunuzda bir yorum yaparsanız sevinirim. Şimdiden tşk eder size ve tüm arkadaşlara iyi akşamlar dilerim. Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Tebrikler Esma hanımmmm...
    Allah razı olsun Adem bey...

4.  Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    Selam sayın prof üstad ve diğer tüm arkadaşlara üstadım artık bir ege gübre yorumu yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum ve müsait olduğunuzda bir yorum yaparsanız sevinirim. Şimdiden tşk eder size ve tüm arkadaşlara iyi akşamlar dilerim. Y.T.D
    Kardeşim yarama bastınız 134 le takip ettik kuyruğundan tutamadık .Geri sayfalarda direnç rakamları vardı.

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Vallahi küserim tebrik gelmese 100.lotlukla MIPAZ da tavanı yakaladık.
    Tebrik ederim esma hanım. Allah bereketini artırsın.

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Kardeşim yarama bastınız 134 le takip ettik kuyruğundan tutamadık .Geri sayfalarda direnç rakamları vardı.
    Sayın esma hanım ben ege gübrede uzuncuyum maliyet düşük olunca da bekliyorum. Sayın prof üstad dan bir yorum bekliyorum artık. Seni üzdüysem kusura bakmayasın. Y.T.D

7. İyi akşamlar,

Bugün endeks biraz gevşeyince ellerim biraz titremedi değil acemilik kokuyorum sanırım.

TUCLK ve KATMR için yorum rica edebilir miyim.

8. Arkadaşlar geriye dönük arama yapabilirsiniz sağ üste Başlıklarda ara basınız sormak istediğiniz hissenin ismi yazıp ara ya basınız.

Sayfa 812/940 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •