Sayfa 813/1000 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    YSK , Edirne Keşan’ın AKP’li başkan adayınin 23 oy farkla kazandığı seçim sonrası CHP ve İYİ Parti’nin 834 geçersiz oyun yeniden sayılması talebini reddetti
    şerefli yeseke
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    AKP Genel Başkan Yardımcısı Yavuz: "Bir stratejik akıl, belli kesimleri ve güçleri birleştirdi ve böyle bir organizeli usulsüzlüğün ortaya çıkmasına sebebiyet verdi." /Anadolu Ajansı - Canlı
    ayyy...canım benimm....pek te üzülmüş be yawww
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz: 'Sandık başkanlarından FETÖ kapsamında ihraç edilen var mı diye araştırmaya devam ediyoruz. / İHA

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

KAP : VESTEL

KAP : VESTEL

Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Sn. Ahmet Nazif Zorlu başkanlığında şirket merkezinde toplanmış, gündeminde bulunan konu müzakere edilerek aşağıdaki karar alınmıştır.

2018 yılında Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatı gereğince Türkiye Muhasebe Standartları/Türkiye Finansal Raporlama Standartları'na göre hazırlanan konsolide mali tablolara göre 371.153.000,00 TL net dönem kârı, Vergi Usul Kanunu hükümleri çerçevesinde düzenlenmiş mali tablolara göre ise 498.410.059,77 TL net dönem kârı elde edilmiştir.

Şirketimiz Kâr Dağıtım Politikası'nda öngörülen koşulların değerlendirilmesi suretiyle; mevcut ekonomik konjonktür, Şirketin uzun vadeli stratejileri, yatırım, nakit akışı ve finansman politikaları ile ortaklarımızın, şirketimizin ve çalışanlarımızın uzun vadeli menfaatleri dikkate alınarak, mali bünyenin güçlendirilmesi ve yeni finansman ihtiyacı yaratılmaması amacıyla 2018 hesap dönemi dağıtılabilir kârının dağıtılmayarak, genel kanuni yedek akçe ayrıldıktan sonra kalan tutarın olağanüstü yedeklere aktarılmasının 2018 yılı Olağan Genel Kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulmak üzere teklif edilmesine toplantıya katılan Yönetim Kurulu üyelerinin oybirliği ile karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5,7279 +0,1026 +1,82%
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Dolar/TL 5.7290 ile gün içi en yüksek seviyesinde

Turkiye ETF -3.84%

Merkez bankası ağırlıklı ortalama fonlama maliyeti %25,18 oldu (önceki %25,50)
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 813/1000 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •