Sayfa 813/1004 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    İşc.
    Tümosan.
    Gedza.
    Bantaş.
    Glyho.
    Teknik olarak takibe alınmalı, sert hareketler mümkün.
    Saygılar bol kazançlar.

craps, pawnstar, svilengrad
    Eninde sonunda bir hissede daha buluşacağız gibi dururuyor, alınca kazıklanmayacağım hisse!

kafamdaki soru şu şimdilik
    tüm turizm hisselerine ciddi hareket gelmişken kutman'a neden gelmemiştir, hala sıkı takibimde.

2.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Eninde sonunda bir hissede daha buluşacağız gibi dururuyor, alınca kazıklanmayacağım hisse!

kafamdaki soru şu şimdilik
    tüm turizm hisselerine ciddi hareket gelmişken kutman'a neden gelmemiştir, hala sıkı takibimde.
    cevabımda

gazın arz hikayesinde fena çarpıldı millet bu 1

diğer toparlayan hisselerin hepsi bistin gözde hisseleri idi, pandemiyle çöktüler
    kutman hiçbir zaman karlı bir firma olmadı.

kutman toparlarsa ancak iştirak satışlarıyla yada yeni bir ortak bularak toparlar
    başka çıkış yolu yok gibi.

3.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    koç, babayiğitlerin arasınada,savunma sanayiinede çağırıldı,kibarca reddetti. BMC 5 adet altay tankını zaten üretti, 6 haftadır testleri yapılıyor. motoru tümosanın yapması bekleniyor fakat SB nın istediği 1500 beygir motorun üretimi uzun süreceği öngörüldüğünden almanyayla anlaşma yapılmıştı,uzun süre oyaladıktan sonra veremiyoruz dediler. son olarak en uygun görünen motor güney koreye sipariş verildi. 5 tankın tüm testleri başarıyla sonuçlanırsa koreden gelen motorlar için seri üretime geçilecek. motoru kendimiz ürettiğimizde tabiiki dışarıdan alım yapılmayacak.

https://www.youtube.com/watch?v=_xUTGVLXz40
    koç baba yiğitlerin yanına gelemezdi, gelseydi kendi ayağına sıkmış olurdu.

4. https://www.ensonhaber.com/politika/...ysiyetiniz-yok

"TERÖRLE MÜCADELEMİZ, EMPERYALİZME DE KARŞIDIR"
    "Bizim yaptığımız sadece terörle mücadele değildir, bu aslında emperyalizmin bütün kollarıyla mücadeledir. Bu bir kalkınma mücadelesidir."

"ALÇAKLAR, BENİ KONUŞTURMAYIN"
    "Beni kızdırmayın. PKK terör örgütü köye gitti, erkekleri evden çıkartıp kadınlara tecavüz etti. ALÇAKLAR, Beni konuşturmayın."

Süleyman Soylu dan HDP ye: Sizin haysiyetiniz yok #2

5. kutman (glyho)
    alırsam ytd,ytd ytd yazmayı ihmal etmeyeceğim hissedir, alırken 40 kere düşünülmelidir, gene adam gibi bir hisse seçmemiştir kalav dostum.
    halbu ki madem büyük bir hisseye taktı, polho'ya takmalıydı, pendik arsası öyle yada böyle değerlendirilecektir, fazla şehrin içinde kaldı o arsa boş bırakılmaz.

Çok ciddi problemleri olan kutmandan misli misli iyidir.
    limanıyla arsasıyla.

Hem iki cambaz aynı ipte nasıl olacak o iş?

Glyho
    takasında yapı kredi 2.lik koltuğundan inmiştir, y.finans, ünlü global, iş, ak mal topluyor.
    ykredi ve cıty ciddi satıcı

kalav mal toplama işini bitirmiş sanki.

ben sattıktan sonra bir kere adını telaffuz ettiğini hatırlıyorum çok zaman oldu.

YTD. YTD. YTD.
    Son düzenleme : koçari; 13-12-2020 saat: 02:27.

6. Piyasa Değeri(TL)1.502.345.570 Özsermaye(TL)*1.105.321.801 Sermaye(TL)325.888.410 Net Kar(TL)-318.503.863

Yaptığı hasılata bakıyorum bi garip durum, geçen sene pandemi yoktu bu seneki hasılat geçen seneyi yakalayıp geçebilir bile.
    Diğer turizim hisselerinin satışlarında ciddi düşüş var.
    Hisse ucuzda değil
    kutmana bakarsa hissenin pay değer 15 lira.

Polho'nun hasılatında da bi şey yok, pendikdeki arsasının değeri firmanın piyasa değerinde neredeyse, boyası ve
    limanını görmezden mi gelecez.

Şimdi o gene gösterileni değil görünmeyeni gör diyecek kesin.

ben hisseyi gazın halka arzı gazı için almıştım.

aynı hissede isem tahta yapıcıyla ortak olunmuş olunsada ben patrona ortak olmayı tercih ederim, buda bana uymayacak galiba.

bistte hissemi bulamıyor anlayamıyorum.
    net borcu 5.6*** milyar gözüküyor
    senede 1. 5 milyar maximum hasılata ulaşabilir
    yok ben almayayım
    alan hayrını görsün.

kutmanın arada bir benim hissem 15 lira dediği söylenir durur
    borç artı piyasa değeri zaten orası ediyor.
    Son düzenleme : koçari; 13-12-2020 saat: 05:17.

7. Git
    aksen'e
    sarky'a
    polho'ya
    otkara(buradayım bir yere gitmem o zaman)
    eczyt'a
    hatda prkme' ye dal gitsin
    gelmeyen namerttir
    sen aldığın için değil almayı düşündüğüm için vesile olmuş olursun. hem böyle kenar gezmeyi bırakırsın bol bol laflarız.

yada kulp takamayacağım bir hisse bul artık.

Sayfa 813/1004 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •