Sayfa 813/1015 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: Viop LIX

1. Gogg9gogooggo

Bu hafta kkm gidiyor dingiltereye,

Sonrakine Reha gaya gitsin derim ben
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

eşşek pala Longları teslim almadı......düşürüyor......fışkıtsın bu aptal pala da Longrı vereyim.......

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Gogg9gogooggo

Bu hafta kkm gidiyor dingiltereye,

Sonrakine Reha gaya gitsin derim ben
    Bay Kemal ayağı kaymasaydı şak diye gelecekti 300 milyar dolar
    Bunlarda hava civa git gel sıfıra sıfır elde var ..bir ton yol parası yükü bütçeye
    Ayhanı da ekleyin kadroya tutduğunu koparır

Şubat Pay Vadeliler,

5. Bist te alım emirlerinde sorun yaşayan var mı ?? ASELS da..Vadelide..Alım emirleri gerçekleşmiyor..Kurum borsa kaynaklı dedi..Yoksa kendilerindemi sorun teyid için soruyorum.

6. Yımırtalı pide beleşe geldi, bugünde herifi tırtıkladık tohatlı abi sende durum nedir, aptal palanın parasını alabildin ni

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Patron şu olmayan pozitif havayı varmış gibi gösterme lütfen. Petrol grafiği 92 dolara kadar yükselir diyor. Hadi diyelim tersi oldu 70 dolara düştü. Akaryakıt indirimi olacak mı, mümkün değil. Batak bir sisteme etki edecek mi mümkün değil. Birde kimse ilgilenmiyor diyor. Evet kimsenin inancı kalmadı, düzenleyeceğini olan inanç daha fazla. Rasyonel bir hayat için artık bu ülkemin batak olduğunu kabul etme zamanı çoktan geçti. Sadece 24 milyar dolar senelik faiz ödeyen bir ülkeden bahsediyoruz. Ama dediğiniz gibi, kimse ilgilenmiyor.
    O zaman burada ne işin var. Kaldıraçlı long USD bas olsun bitsin? Brent 70 USD olunca nasıl düşmüyor petrol?

Tamam o zaman ben susuyorum bundan sonra. Yalnız zamanı vakti gelince buraya gelin özeleştirinizi yapın.

Hiç alakası olmadığı halde yarım yamalak siyasi fanatizminiz üzerine yaptığınız yanlış öngörünüze para yatırmaya devam edin göreceğiz bakalım ne olacak.

Kim neyi ne kadar analiz ediyormuş. Kimin kafası janjanlıymış göreceğiz. Topiğiniz sizin olsun.

Finansal gerçeklikten uzak hayal dünyanızda yaşamaya devam edin........

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=496

Sayfanın en altındaki yorum. Tarihe ve sonra olanları iyice düşünün. Aynı sizin gibi çok bilen birine verdiğim cevap.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yımırtalı pide beleşe geldi, bugünde herifi tırtıkladık tohatlı abi sende durum nedir, aptal palanın parasını alabildin ni
    Aselde sanırım, bende çıktı şimdi bekliyorum
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 813/1015 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •