Sayfa 813/972 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mumkun gorunmuyor emmim
    Peki ons neden dustu derim???

Genele bakarsak
    Bugun ons sogan sarimsak hepsi dustu...bence cumanin etkisi...
    Normal bir düşüş değildi bu.
    Şak diye 12 kuruş düştü.
    Gerçi sonra geri geldi ama ne oldu nasıl oldu anlaşılamadı.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mumkun gorunmuyor emmim
    Peki ons neden dustu derim???

Genele bakarsak
    Bugun ons sogan sarimsak hepsi dustu...bence cumanin etkisi...
    Üstad nasdaq 0,85 nasdaq teknoloji 1,37 ne verir

3. GBC Fonunu inceleyen oldu mu?
    Son düşüşlerin baya bir üstüne çıkmış. Nasıl başarmış.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Normal bir düşüş değildi bu.
    Şak diye 12 kuruş düştü.
    Gerçi sonra geri geldi ama ne oldu nasıl oldu anlaşılamadı.
    Ic gudusel olarak ben hafta sonu riskini alamadim altin fonunda kalmak icin cunku degisik hareketler olabiliyor yukari yonlu veya asagi yonlu tamamen ic gudusel olarak hic bir teknige dayanmadan bir miktar salacagini dusundum kârimi realize edip ciktim. Ve cuma sabahi tekrar alim verdim pazartesi gunu portfoyum devam etsin diye yukari yonun devam edecegini dusunmekle birlikte artik biraz daha risk ve dalgalanmalar olabilecegini dusunuyorum. Ytd

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by ZİRVEE Yazıyı Oku
    GBC Fonunu inceleyen oldu mu?
    Son düşüşlerin baya bir üstüne çıkmış. Nasıl başarmış.
    Bu fonların artışında doların aşırı değer kazanmasınıda göz ardı etmeyin.
    Ayrıca bu borsalar şu kriz ortamında tepeye vardılarmı varmadılarmı belli değil.

Fon, esas olarak G-20 Ülkelerinde faaliyet gösteren ve bu ülkelerin sermaye piyasalarına kote olmuş ya da baska bir ülkede kurulmuş olmakla birlikte,faaliyetlerinin önemli bir bölümünü G-20 ülkelerinde gerçekleştiren şirketlerinin ihraç ettiği hisse senetlerine ve/veya hisse senetleri benzeri sermaye piyasası araçlarına yatırım yaparak, orta vadede varlıklarının değerini artırmayı hedefleyecektir. Bu strateji çerçevesinde, yatırım süreci hisse senedi seçimi ve dinamik ülke dağılımını içerecektir. Fon, portföyünün en az % 51'ini devamlı olarak yabancı menkul kıymetlere yatıracak olan "Yabancı Menkul Kıymetler Fonu"dur
    En Az Alınabilir Pay Adedi 1000 adettir.

6.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Ic gudusel olarak ben hafta sonu riskini alamadim altin fonunda kalmak icin cunku degisik hareketler olabiliyor yukari yonlu veya asagi yonlu tamamen ic gudusel olarak hic bir teknige dayanmadan bir miktar salacagini dusundum kârimi realize edip ciktim. Ve cuma sabahi tekrar alim verdim pazartesi gunu portfoyum devam etsin diye yukari yonun devam edecegini dusunmekle birlikte artik biraz daha risk ve dalgalanmalar olabilecegini dusunuyorum. Ytd

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Altın fonu alacağınıza gram altın alın.
    5 gün 24 saat al sat kolaylığı var
    Anında sat anında al.
    %10 stopaj yok.

Altın fonunun hiçbir cazibesi yok benim görüşüme göre.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu fonların artışında doların aşırı değer kazanmasınıda göz ardı etmeyin.
    Ayrıca bu borsalar şu kriz ortamında tepeye vardılarmı varmadılarmı belli değil.

Fon, esas olarak G-20 Ülkelerinde faaliyet gösteren ve bu ülkelerin sermaye piyasalarına kote olmuş ya da baska bir ülkede kurulmuş olmakla birlikte,faaliyetlerinin önemli bir bölümünü G-20 ülkelerinde gerçekleştiren şirketlerinin ihraç ettiği hisse senetlerine ve/veya hisse senetleri benzeri sermaye piyasası araçlarına yatırım yaparak, orta vadede varlıklarının değerini artırmayı hedefleyecektir. Bu strateji çerçevesinde, yatırım süreci hisse senedi seçimi ve dinamik ülke dağılımını içerecektir. Fon, portföyünün en az % 51'ini devamlı olarak yabancı menkul kıymetlere yatıracak olan "Yabancı Menkul Kıymetler Fonu"dur
    En Az Alınabilir Pay Adedi 1000 adettir.
    Teşekkürler...

8.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Mustafa ustadin tablosundaki bazi populer fonlarin dagilimlarini guncelledim. Ek olarak aft, yay ve aes fonlarini ekledim tabloya. Herkese bol kazanclar. Yine istediginiz bir fon olursa dagilimini bu haftasonu ekleyebilirim. Eger tabloda hata bulursaniz uyarirsaniz duzeltirim.

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
    Emeklerinize sağlık.
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

Sayfa 813/972 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •