Sayfa 814/1002 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: Viop - XXVII

Dön Dow dön..
    Çık Dolar çık..
    Ve böyleceee
    Düş Viop30 düşş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    2 günlük yaklaşık -50.000 apsd sonrası bugün apsd +6.006...bugün açılan pozların LONG olması pek mantıklı gelmiyor...sanki short biriktirmeye başladı gibi...

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    böyle yüklü poz kapamalar tesadüf olamaz...bence...yani shortlar durdu durdu tesadüf son 2 gün mü stopladı 50 bin kontratı? bu mantıklı gelmiyor bana...böyle hareketler ancak büyük el tarafından yapılabilir diye düşünüyorum...bence pelloş LONG kapattı...daha var mıdır elinde bilmem...ayrıca LONG kapattıysa malı da bittiyse şimdi SHORT biriktirmesi lazım...yani APS artmalı...LONG ile işi bittiyse tabii...gibi gibi...

3.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    2 günlük yaklaşık -50.000 apsd sonrası bugün apsd +6.006...bugün açılan pozların LONG olması pek mantıklı gelmiyor...sanki short biriktirmeye başladı gibi...
    pasta var mı?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    argumanlarımı sayabilirim.sonuçta yanılmakta mümkündür.görüntü deyince ,bende de şu var

garanti 7.00 iken yazılmıştı..yanılmamak ALLAHA mahsustur..bizimki belli kurallarla tahmindir.
    Garan için 0.5 dolar iddiam devam ediyor. Bu fiyattan uzun vadeli alacağım. Yalnız bu rakam dünya borsaları çöküşünde (küresel çöküş) görebileceğimiz rakam, bu zamanlarda değil.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

viop
    akşam seansı hali.

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Garan için 0.5 dolar iddiam devam ediyor. Bu fiyattan uzun vadeli alacağım. Yalnız bu rakam dünya borsaları çöküşünde (küresel çöküş) görebileceğimiz rakam, bu zamanlarda değil.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayın Jas,
    her hisseyi çok ucuza alırsınız o zaman. Emin olun Garan değil, daha hızlı bir kağıt alacaksınız

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Son sözler diye eskiden mail dolaşırdı. Oraya bir söz koymak lazım.

"- Ya Allah benim yanımdaysa? "
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Fyodor Dostoyevski'nin yolun sonuna doğru haklı çıktığını kanıtlayan o muhteşem sözü;

Her şeyi fazlasıyla anlamak, hastalıktır...
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Sayfa 814/1002 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •