Onemli Gunler Banner
Sayfa 815/1002 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: Viop XLVIII

girdiğiniz bütün siteler çerez toplar.

twitter adresiniz o anda aktifse açıksa yani hesaptan çıkış yapmadıysanız. sizin çerezi kullanır. hiç tanımamış birini bakmışsınız takip etmişsiniz

veya beğenmişsiniz.

hesaban bakarsın dersin ben bunu ne zaman takip ettim hiç alakası bile yok

buna organik bot beğeni deniyor. veya takip.

birde sadece bot hesaplar var
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

2. BBC News Türkçe
    @bbcturkce
    ·
    3s
    İYİ Parti: Genel İdare Kurulu 13.30'da toplanacak, Akşener açıklama yapacak
    https://bbc.in/3kFe6Kw
    FORMASYON AVCISI -53

3. Haber: Engin Açar
    Gelen son dakika bilgisine göre, İYİ Parti Lideri Meral Akşenerin Millet İttifakından ayrılmak istediği iddia edildi.
    Millet İttifakı dün ortak olarak çıkaracakları cumhurbaşkanı adayını belirlemek üzere bir araya geldi. TELE1 in ulaştığı bilgiye göre, Millet İttifakı ortak aday için Kemal Kılıçdaroğlu ismi üzerinde uzlaştı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Haber: Engin Açar
    Gelen son dakika bilgisine göre, İYİ Parti Lideri Meral Akşener’in Millet İttifakı’ndan ayrılmak istediği iddia edildi.
    Millet İttifakı dün ‘ortak’ olarak çıkaracakları cumhurbaşkanı adayını belirlemek üzere bir araya geldi. TELE1’in ulaştığı bilgiye göre, Millet İttifakı ‘ortak aday’ için Kemal Kılıçdaroğlu ismi üzerinde uzlaştı.
    akşener böyle bencil düşünerek kaybeder.

kaybeden masa değil kendisi olur.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    dayucum çok şey bekleme doldur boşalt yapacaklar.....dün dedim ya haber netleşmeden borsa düşüş olur.....diplerden al üste sat şeklinde yap.....birde hafta sonu riski var .....deprem kahinleri cumartesi ----pazar türkiyenin bazı şehirlerinde deprem olacak diye söylenti yaydılar......bundan da gitmez borsa.....diye düşünüyorum....YTD.....Rabbim ülkemizi afetlerden korusun......
    Yok dayucuğum fazla bi beklentim yok, cigara parası alabilürsek deye yani. yoksa benim orta-uzunvadeli projeksiyonum belli, önce 3bin sonra 30bin şeklinde stratejim mevcut tutar tutmaz bilemem

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bot hesap hocam onlar.

100 k para ayır. yeterli bot beğeni ve takip için.

o işte acayip para var

mesela beğenilere bak. tonla yabancı vardır yabancı hesap. veya hiç tweet atmamış sadece açılmış hesap.
    Orada da robotlar var, yorumlar kaç kere görüntülenmiş onlara bakıyorum çok fark oluyor, aynı zamanda atılan yorum twwet'lerinin görüntülenme sayıları arasında çok fark olmamalı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. pıst 100 de 5210 altı 5160-5035 yeniden konuşuruz .
    bakalım neye karar verecekler saatlik graf bozulmaya başladı.
    FORMASYON AVCISI -53

8. ben dedim kadın bu masayı yıkacak...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 815/1002 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •