Sayfa 816/935 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 7475 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Hadi ben toplamda bana faydası olan bir sistem kurmuşum ona disiplinle sadakat gösterip mayıs datalarını bekliyorum peki buradaki kısacılar neyi beklediler acaba?Goç bu goç bişey olmaz diyen zarganalar nereye kayboldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    millete sallayacağına alıyorsan al satıyorsan sat.
    Sabahtan akşama ağlıyorsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Hadi ben toplamda bana faydası olan bir sistem kurmuşum ona disiplinle sadakat gösterip mayıs datalarını bekliyorum peki buradaki kısacılar neyi beklediler acaba?Goç bu goç bişey olmaz diyen zarganalar nereye kayboldu

1136 dan desteğimi attım
    Mekancılar belli

3.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    1136 dan desteğimi attım
    Mekancılar belli
    Bol bereketli olsun Fabric bey,benim füzeler güdümlüdür direkt sahibini bulur.Siz üstünüze almayın.Sistemi olup sadakatle bağlı olanlara saygım çok benim.Burada sistemi olanlarda olmayanlarda belli,olmayıp haddini bilenler ile bilmeyenlerde belli.Memleket ne çekiyorsa ne yaptığını bilmeyip her moku bilirmiş gibi ortalıklarda gezinen bu şapşallardan çekiyor.Onlarla savaşım kıyametime kadar sürecek benim.

Cahillik mutluluktur!

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    millete sallayacağına alıyorsan al satıyorsan sat.
    Sabahtan akşama ağlıyorsun.
    değerli kardeşim, alıntı yaptın da gördüm, yoksa elemanı engelledim. sana da tavsiye ederim ama sen tahammüllüsün, bu cahillere sabrediyorsun.

sadece şunu anlamıyor, burada koç'a birşey olmaz diyenlerin hepsi uzun vadeci. kendi söylediğiyle çelişiyor. bırak kendi söylesin kendi dinlesin. zannediyor ki kısa vadeli olası hareketleri bir kendi görüyor, hesap edemediği şey şu, orta vadede dahi trend takip edenler, bunun yırtınarak kazandığının fazlasını az enerji ve hamleyle kazanıyor, bu tarz tipler teneke gibidir, çok ve boş ses çıkarır. dikkate alıp cevap yazarsan kendini nimetten sayar.

karşısındakilerin müktesebatını hesap edemez bunlar, ufak dünyalarında cılız zaferleriyle!!! övünüp dururlar. onun görebildiği iki adımı başkaları 20 adım ötesiyle görür, anlamaz.

sözün özü, değerli kardeşim, tercih senin ama ben senin yerinde olsam bu tiplere hiç yanıt bile vermem.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

5. Deniz Yatırım, otomotiv sektörü raporunu yayımladı!👇

#FROTO için 1.880 TL hedef fiyat ile AL tavsiyesi verildi.
    🟢Getiri Potansiyeli: %61

6.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Deniz Yatırım, otomotiv sektörü raporunu yayımladı!��

#FROTO için 1.880 TL hedef fiyat ile AL tavsiyesi verildi.
    ��Getiri Potansiyeli: %61
    iki gündür gözle görülür bir cep to cep işlemi dikkat çekiyor. Froto'nun diğer teknik ve temel analiz normlarını bir tarafa bırakıp sadece haftalık ve aylık rsi değerleri bile aracı kurum hedef fiyatlarında ne kadar haklı olduğunu gösteriyor.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7. Haftasonuna psikolojiniz bozuk girin diyor trader ya da yapay zeka : =)

8.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    iki gündür gözle görülür bir cep to cep işlemi dikkat çekiyor. Froto'nun diğer teknik ve temel analiz normlarını bir tarafa bırakıp sadece haftalık ve aylık rsi değerleri bile aracı kurum hedef fiyatlarında ne kadar haklı olduğunu gösteriyor.
    Tüpraş sayfasında @Salih Karakaya adlı kullanıcının faydalı bir paylaşımı var. olası temettüye dair güzel bir ipucu bence. ilgilenen arkadaşlarımız okuyabilir.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...15#post6816915
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 816/935 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •