Sayfa 816/935 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Marslı kardeş sürece çok faydan oldu kabul. Hatta bir çok kişiyi zinde tuttun zamanında ve en çok inananlardandın. Sonrasında inanmayıp bir türlü satmışsın hisseyi. Önceki yazılarında hissenin satılamayacağını söylemiştin fakat cuma günü 4 işlem ve bugün de 1 işlem gerçekleşti. Bir önceki yazılarında imha ya da banka tarafından değeri verilip toplanmayacağını savundun fakat bugün geçmiş haklarını ve oluşabilecek haklarını istediğine dair mail adreslerini yazmışsın. Kendi içinde çelişki yaşıyorsun. Artık bence sussan iyi olur zira seni eski Marslı olarak hatırlamak daha iyi olur.

2. Süreci devam ettirip ettirmedigimi bende hisse veya hisseler olup olmadigini benden iyi biliyorsun galiba.o gün satmisimdir senin bilemiyecegin bir gelişmeden,sonra almisimdir benim bildiğim bir gelişmeden.genel kurula katilip şerh dusmeyenleri burda yazanları kale aldığımı filan mı sanıyorsun.

3. Hiçbir sosyal medyada paylaşıma katılmayıp kurumlara iki satır bişey yazmayıp fiyat yükselince efelenenler!!!Sizede eyvallah.Adam marstan gelmiş her kurula katılıp şerhinide düşmüş gereken yerlere dilekçesinide göndermiş sosyal medyadaki paylaşımlarada katılmış daha ne olsun.10 senelik maratonda onunda motivasyonu bikere kırılmış normaldir.Marslıları üzmeyin yakında dünyayı istila edecekler zaten Kıbrısta görüşürüz marslı 🤑🤑🤑

4. Kıbrıs kesmez, Mars'a gideceğiz agahahlatli

5. Sn. Marslı tahta fiyatının yükselmiş olması imha olacağı anlamına gelmiyor veya temettü konusunun çözüleceği anlamına da gelmiyor.

Adamlar X şirketine bağlı Y şirketi oluşturdular. X şirketindeki iskur isatr isbtr varlıgından gelecekteki müstakbel ortaklarınızın haberi olmaz, umurlarında da olmaz. Y şirketi çeyreklik karını açıklar detaylara girilmeden X şirketinde tek kalem görülür. Sonuç itibariyle Y şirketine ortak ararken hiçbir sorun yaşamazlar. Konu Y şirketiyken Y şirketinin yüzde 100 sahibi olan X şirketinin hisse yapısı kimseyi ilgilendirmez.

Holdingleşmeyle imha konusu bir ilizyondu. Aynı hükümet ile imha edilmesi ilizyonu gibi. Hükümet Atatürk hisselerini almış olsa dahi kurucuları neden imha etsin ki? Sadece belli bir oranda ortaklıgı olacaktı. Aynı holdingleşmedeki gibi... holdingleşme oldu neden imha edilsin ki. Çözümü bulmuş adamlar...

Bu arada bu konu beni hepinizden daha çok ilgilendiriyor 10 yıldır ctr taşıyorum ve kurucu sahibi oldugum uzun yıllar zaman ve para kaybım oldu!

Olayı ISCTR açısından düşünemiyorsunuz... bu imha konusu olacak olsaydı milyar dolarlık hesap sahipleri habersiz kalmazdı en az 2 hafta ISCTR tahtasında satış baskısı olurdu (itirazı olan? )

Holdingleşme ile olamayacağı idrak edildiğinde sıradaki argüman mahkeme olacak. Mahkeme konusu çok ama çok meşakkatli ve uzun bir süreç. Karşında İŞBANKASI var. Sayısal loto daha olası...

6. Kendin çalıp kendin oynuyorsun hem sattım diyorsun sonrada yuvarlak yuvarlak üst perdeden aklın sıra konuşuyorsun dediği gibi çelişki yumağı olmuşsun adam nezaketle eski zamanların hatrına güzel bişey yazmış sat satma kimsenin umrunda değil para kaybedilir kazanılırda itibar zor iş, bu forum kabak tadı vermeye başlamış iyice

7.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    arkadaşlar elinde derinlik bilgisi olanlar varsa burada paylaşabilir mi rica etsek?
    Yazdıklarım sadece şahsi düşüncelerimdir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bunlardan yola çıkarak alım-satım yapan zarara uğrayabilir.

Sayfa 816/935 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •