Sayfa 817/984 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. 330 net kar 15 lira faliyet karı gelmiş
    hürriyet kar etmeye başlamış bu biraz iyi

2.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    330 net kar 15 lira faliyet karı gelmiş
    hürriyet kar etmeye başlamış bu biraz iyi
    Kap a kapanıştan sonra vermişler geçen yıl 2017 9. ay eksi 264 milyonmuş bu yıl 2018 330 mil artıya geçmiş aradaki fark 500 mil geçiyor.bakalım yarın nasıl fiatlayacak.

3. Değil 330 milyon 1 milyar tl kar ettim desede boş, adamların bir planı var ve uyguluyorlar yükseltecekler mi daha da mı düşürecekler onlar bilir , bekleyip görecez nasıl bir tiyatro oynayacaklarını...

4.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Değil 330 milyon 1 milyar tl kar ettim desede boş, adamların bir planı var ve uyguluyorlar yükseltecekler mi daha da mı düşürecekler onlar bilir , bekleyip görecez nasıl bir tiyatro oynayacaklarını...
    en mantıklı yorum ee burası türkiye

5. Cool

Bu sözü mü de unutmayın ''Borsada hayaller satılır gerçekler satın alınır''.2018 i bu şekilde zarardan kara geçerek kapatırsa bu kağıdı 1 tl nin altında zor bulursunuz.Gerçek şu ki şirket geçen yılki zararını kapatmış , zararından fazla kara geçmiş gerçek bu elbette beğenenler olur beğenmeyenler olur.Ama böyle durumlarda beğenenlerin sayısı daha yüksek olur.Ben ben pazarlama elamanı felan değilim , dün tesadüfen kap haberlerine bakarken hürriyet zarardan kara geçmiş diye düşündüm , bir diğer konu şirket el değiştirdi biliyorsunuz yani akabinde kara geçmesi yeni oluşumlar demektir.Burada üç-beş kişinin düşünceleri önemli değil büyük fonlar pozisyonlar almaya başlarlar. 2019 da hareketli fiatları görebiliriz.Bu yazdıklarım tamamen kendi tahmin ve düşüncelerim.Yanılıyor da olabilirim herkesin aklı var fikri var.Kendisi karar verecektir.benim için konu kapanmıştır.ben öylesine yorum yazmıştım ama rahatsız olanlar olmuş onları aydınlatmak için tekrar yazmak zorunda kaldım.her şey gönlünüzce olsun kalın sağlıcakla.

6. Kısa ve uzun vadeli borçları iyice azalmış...finansal borçlarının büyük bir bölümü kapatılmış...temizliyorlar şirketi...inş iyi olur..ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

7.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Bu sözü mü de unutmayın ''Borsada hayaller satılır gerçekler satın alınır''.2018 i bu şekilde zarardan kara geçerek kapatırsa bu kağıdı 1 tl nin altında zor bulursunuz.Gerçek şu ki şirket geçen yılki zararını kapatmış , zararından fazla kara geçmiş gerçek bu elbette beğenenler olur beğenmeyenler olur.Ama böyle durumlarda beğenenlerin sayısı daha yüksek olur.Ben ben pazarlama elamanı felan değilim , dün tesadüfen kap haberlerine bakarken hürriyet zarardan kara geçmiş diye düşündüm , bir diğer konu şirket el değiştirdi biliyorsunuz yani akabinde kara geçmesi yeni oluşumlar demektir.Burada üç-beş kişinin düşünceleri önemli değil büyük fonlar pozisyonlar almaya başlarlar. 2019 da hareketli fiatları görebiliriz.Bu yazdıklarım tamamen kendi tahmin ve düşüncelerim.Yanılıyor da olabilirim herkesin aklı var fikri var.Kendisi karar verecektir.benim için konu kapanmıştır.ben öylesine yorum yazmıştım ama rahatsız olanlar olmuş onları aydınlatmak için tekrar yazmak zorunda kaldım.her şey gönlünüzce olsun kalın sağlıcakla.
    Piyasa için önemli olan faaliyet karıdır. Yok kur kari, yok iştirak satışından gelen kar , bunlar tek seferlik kârlar olduğu için piyasa bu karları görmezlikten geliyor. Örnek: dohol piyasa degerinin 1,5 katı kari var ama yerinde sayıyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Esas faaliyet karı çok iyi değil ama en azından esas faaliyette zarar yazmamış...tek seferlik kar şirketin güncel değerinin yarısından fazlası olmuş...bu da bir değerdir...ve hala envanterinde oldukça kıymetli gayrimenkul ve ciddi teknolojiye sahip basım merkezleri var.Bu bilanço ile bu kağıdın pay başına değeri en az 1.5 tl olması gerek...abartılı basıyorlar kağıdı...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

Sayfa 817/984 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •