Sayfa 818/1001 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,592
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Kimler neler yapmadıki.

Tık yok.
    Saymakla bitmez,yufka akıllarıylan 2001 krizinden faydalanarak birşey yapmış gözüktüler,yapmış oldukları şeylerlen devletin kurumlarını ele geçirdiler,ama ülkeyi tamamen batağın içine çektiler ülkeyi ikiye böldüler,gerideki %50 aklı selim insanlar dimdik karşılarında gördüler,şimdi onları imha etme peşindeler,çok zor,çünkü hata üstüne devamlı hata yapıyorlar yüzlerine gözlerine bulaştırıyorlar,sanıyorlarki kimse bilmesin hesabındalar,pislik bulaştırdıkları yerlere ulaşım engeli getiriyorlar,ama arka bahçenin açık olduğunu görmüyorlar,şimdi panik halindeler hazır elimizdekileride kaybetmeyelim diye,trol vs yalaka, yandaş medyayı muhalefetin üstüne sürüp korkutmak istiyorlar,son günlerde görüyoruz devamlı yoğunlaşma halindeler,yani son kurşunları,esasında seçim sonucu onların hüsranıydı,bitik bohçalı onlara koltuk değneği oldu,o nasıl 11 puan oy aldı anlamıyorum,deep wep vs çok araştırdım birşey bulamadım,yani çok iyi gizleniyorlar,esasında bildiğim bir nokta var o bana kalsın buralarda herşey yazılmaz,çünkü her yerdeler,bunu kim yapabilir diye üzerinde duruyorum yinede,malum aşırı sağ,sadece ülkemizde değil dış dünyadada yükselişte,ellerinde nasıl bir teknoliji var şu an bilemiyoruz,bazen iyi ,kötü diye enerji boyutlarını 2 kısıma ayırarak bilgiler yazıyorum,kötü enerji dalgalerı beyinleride etkiliyor,yani zayıf beyinleri,onlardan ülkemizde bol bulunur,duyma,görme perensibi vs,ama ne yaparlarsa yapsınlar devamlı iyiler kazanır,çünkü sistemin şekli böyle,amaç sistemi yeniden dizayn emek,ama şu anki bilimlen,teknolojiylen buna ulaşmak çok zor,belki bir mucize olur dileklerimlen.

Erdoğan:
    - El ele vererek İstanbul’u son 5 yıllık fetret devrinden mutlaka çıkartacağız
    - İstanbul’un bir 5 yıl daha kaybetmeye artık tahammülünün kalmadığını çok net görebiliyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Akp adayları :

ARTVİN Belediye Başkan Adayı: MEHMET KOCATEPE
    AYDIN Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: MUSTAFA SAVAŞ (Aynı zamanda Aydın AK Parti milletvekili)
    BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel YILMAZ (Mevcut Belediye Başkanı)
    BİNGÖL Belediye Başkan Adayı: ERDAL ARIKAN (Mevcut Belediye Başkanı)
    BİTLİS Belediye Başkan Adayı: NESRULLAH TANĞLAY (Mevcut Belediye Başkanı)
    BURSA Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: ALİNUR AKTAŞ (Mevcut Belediye Başkanı)
    ÇANAKKALE Belediye Başkan Adayı: JÜLİDE İSKENDEROĞLU (AK Parti eski milletvekili)
    ÇANKIRI Belediye Başkan Adayı: HÜSEYİN FİLİZ (AK Parti eski milletvekili)
    DENİZLİ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: OSMAN ZOLAN (Mevcut belediye başkanı)
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI: MURAT KURUM

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan:
    - El ele vererek İstanbul’u son 5 yıllık fetret devrinden mutlaka çıkartacağız
    - İstanbul’un bir 5 yıl daha kaybetmeye artık tahammülünün kalmadığını çok net görebiliyoruz
    22 Yıllık fetret devrini ne yapacağız?

Gerçekten geriye gidişin, gençlerin umutsuzluğunu ve çekilen acıları çok net görebiliyoruz.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

6. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

7. günaydın iyi haftalar.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 818/1001 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •