Sayfa 818/1003 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    mps, rbh, opı, st1 ve fph ı da beğeniyorum. az da olsa bunlarla da çeşit yaptım. Tek veya az sayıda hsyf taşımak insanı strese sokabiliyor dönemsel olarak.
    IDH'yi nasıl buluyorsunuz?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Smile

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu Abd ile ilişkiler, fırtına öncesi sessizlik kıvamında her açıklamada muazzam bir gerilim hissediliyor. Sanki her an bir gümbürtü patlayacak, tansiyon yükselecek. Basın açıklamalarında kullanılan kelimeler bile hep dikenli.
    O yuzden nasil olursa olsun dolari asagi cektiler
    Canlar gider heyyyy

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    IDH'yi nasıl buluyorsunuz?
    Dikkatimi çekti, başarılı da olacak gibi görünüyor. Ancak çok yeni olduğu için bir süre takip etmem lazım.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu Abd ile ilişkiler, fırtına öncesi sessizlik kıvamında her açıklamada muazzam bir gerilim hissediliyor. Sanki her an bir gümbürtü patlayacak, tansiyon yükselecek. Basın açıklamalarında kullanılan kelimeler bile hep dikenli.
    Gene de hsfy satmam diyor musunuz
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Gene de hsfy satmam diyor musunuz
    Yok hocam ne hsyf ne başka fonu satmam ben hiç bir koşulda. ( fondan başka fona değişim dışında )
    Benim için fonlar gayrimenkul gibi bir yatırım. Kar etme aracı değil.
    Nasıl ev fiyatları düşer diye insanlar oturduğu evi satmıyorsa benim için de öyle

Fonlar , ben emekli olduğumda bana kira geliri yaratacak gayrimenkul gibi olacaklar. O zamana kadar beslemeye, evin metrekaresini artırmaya devam.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. NNF -0,41%
    Bist100 -0,10%
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Yok hocam ne hsyf ne başka fonu satmam ben hiç bir koşulda. ( fondan başka fona değişim dışında )
    Benim için fonlar gayrimenkul gibi bir yatırım. Kar etme aracı değil.
    Nasıl ev fiyatları düşer diye insanlar oturduğu evi satmıyorsa benim için de öyle

Fonlar , ben emekli olduğumda bana kira geliri yaratacak gayrimenkul gibi olacaklar. O zamana kadar beslemeye, evin metrekaresini artırmaya devam.
    Anliyorum. Bizim gibi ulkelerde yasayanlar alim gucunu korumak icin bile bayagi ugrasmak zorunda.

Buyuk HSYFlerin olusmaya baslamasi bir acidan da iyi. Boga piyasasindan emin olunca PPF yerine kisa sureli TKF giris cikislari yapmayi dusunuyorum. O fonun buyuklugunde pek hissedilmez bu giris cikislar.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

8. Borsa patinaja başladı 4 gündür direnci geçemiyor.aşağı salması muhtemel

Sayfa 818/1003 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •