Sayfa 819/1004 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: Viop LV

1. İşci bankı çözmeye çalışıyorum, o da muhtemelen 11 üstü satıp 10 altı yerine koyuyor olmalı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

2. Burcu Kıratlı

Geçmişte uzun TRY taşıma işleminden kâr alındı, ancak politika faizindeki artışla tekrar boğa görünümüne geçiliyor.
    •Politika faizindeki artışın rezerv baskısını hafifletmesi bekleniyor.
    •Enflasyonla mücadelede güçlü bir bağlılık var ve mevduat faizlerinde artış bekleniyor.
    •Cari açık önceki yıllara kıyasla daha düşük ve iyileşme gösteriyor, bu da lira için olumlu bir işaret.
    •Seçim sonrası siyasi risklere dikkat edilirken, uzun pozisyonlara girme konusunda artan bir güven var. #DolarTL

3. durun biraz kendimi kamufle edeyim de sizlerin arasına gireyim....

arkadaşlar anladığım kadarıyla burada altından ,vioptan konuşuyorsunuz ...bu arada geçen yıl gramı 1,180 den den 24 ayar 2,5 kilogram da altın yatırımım var...onlar gelinceye kadar bu konuyu konuşabiliriz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. APara aylık ve yıllık bileşik olarak ayrı ayrı politika faizini verdi.

Yıllık enflasyon %65, gecelik faiz %50 demek hakkaniyetli değil.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Burcu Kıratlı

Geçmişte uzun TRY taşıma işleminden kâr alındı, ancak politika faizindeki artışla tekrar boğa görünümüne geçiliyor.
    •Politika faizindeki artışın rezerv baskısını hafifletmesi bekleniyor.
    •Enflasyonla mücadelede güçlü bir bağlılık var ve mevduat faizlerinde artış bekleniyor.
    •Cari açık önceki yıllara kıyasla daha düşük ve iyileşme gösteriyor, bu da lira için olumlu bir işaret.
    •Seçim sonrası siyasi risklere dikkat edilirken, uzun pozisyonlara girme konusunda artan bir güven var. #DolarTL
    konuyu dağıtma dostum....tekrardan eşşeğin bir yerlerine girmeden bana cevap ver....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    12X yapmaz o, moron olmuş artık
    gerçek dünyaya dön
    yeni arzlara bak, içinden biri 12X yapar, bir diğeri 30X
    Biz treydiriz dayucuğum günlük para katlayamazsak kaybetmiş sayarız
    X12 yapıcak hisseyi bulsak bile bekleyemem, bana göre değil beklemek, aldığım yada sattığım 10 dakka içinde kar yazmalı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

7. bu forumlarda en kızdığım kelime spek,spek adamı, pazarlamacıdır..beni delirtmek isteyenler bunları bana söylemeleri yeterlidir...onun dışında hayalci ,hisse aşığı ,hikaye anlatıyorsun türü laflar beni etkilemiyor... bu iki çakal en kızdığım kelimeyi kullanmışlar...

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Biz treydiriz dayucuğum günlük para katlayamazsak kaybetmiş sayarız
    X12 yapıcak hisseyi bulsak bile bekleyemem, bana göre değil beklemek, aldığım yada sattığım 10 dakka içinde kar yazmalı
    Aynen öyle, yalnız ikimiz aynı yerde olunca büyük ihtimal ile terse geliyoruz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 819/1004 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •