Sayfa 819/999 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. şirket kurtaracaz,şirkete ortak olacağız,batık kredi yamayacağız,kamu bankası görev zararı kapatacağız,garanti ödeyeceğiz, para buralara lazım çalışana neden verelim?olmaz öyle şey. bu yapılan zam kabul edilemez. KINIYORUM

2.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Beklentim dogrultusunda Agustos ayinin bitimine kadar su ons 1500$ uzerinde kalsa dolar 5.7 TL civari olsa iyi olurdu.

Hanim simdi tam vakti diye biriktirdigi altinlarini bozup kendine araba almak istiyor. Bende altin biraz daha degerlenecek agustos ayi sonunu bekliyelim dedim. Yanilirsam karizmam fena cizilir
    Altinlari bugun oglen bozdurduk. Biz borsa cikacak, dolar cikacak voleyi vuracagiz derken ev Hanimlari 2-2.5 yilda neredeyse %150 kazandilar... Hanimin 2017 de 7.500 liraya aldigi bilezik bile 18.250 liraya gitti......Artik hanimlarin yaninda ekonomi, finans, borsa vs gibi sozcukleri kullanmayacagim...Karizma ciziliyor...

Yanliz kuyumcular arasinda alis fiyat farklari dikkate degerdi...Tavsiye uzerine gittigimiz kuyumcu en dusuk tesadufen karsilastigimuz kuyumcu ise en iyi fiyati verdi. Bizde onda bozdurduk..,,

Yaygin gorusun aksine ben altinda orta vadede bir duzeltme olmasini bekliyorum...
    Onumuzdeki bir yil boyunca
    Dolar/TL de 1-1.5 liralik bir band araliginda bir seyir altin onsa ise 1200-1600-$ band araligin bir hareket olacagini dusunuyorum..,,

Bu sahsi analize guvenerek cok seyrek poz actigim viop ta Aralik vade altin gramda 304 TL ortalama ile short bile actim.....asagi giderse bir ay pozda kalacagim. Sonrasina bakariz. Yukari giderse stoplarim pat pat patlar....... Endisem biir gece ons yada dolar spekulatif bir hareket yapmasidir...o zaman pala pisirmeden bizi yer

Pala yolunacak kaz ariyordu kendimiz ayagina gittik herhalde

Yatirim Tavsiyesi Degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Allah var, bu ahaliyi iyi çözmüşler, baktılar s. bile oy veriyor AMK koyunları at oynatıyorlar memlekette!
    Bence Aysun Kayacı bu ülkenin en cesur ve zeki kadınıdır. Onun işaret ettiği problem çözülmeden koyunlar tarafından yönetilmeye devam.
    Atatürk ün hedeflediği Türkiye'yi hayata geçirebilmek için seçmen olabilme şartını en az lise mezunu olarak düzenlenmesi lazım bence.

4.  Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Bence Aysun Kayacı bu ülkenin en cesur ve zeki kadınıdır. Onun işaret ettiği problem çözülmeden koyunlar tarafından yönetilmeye devam.
    Atatürk ün hedeflediği Türkiye'yi hayata geçirebilmek için seçmen olabilme şartını en az lise mezunu olarak düzenlenmesi lazım bence.
    önce 1946 dan itibaren başımıza sarılan sahte demokrasiden kurtulmalıyız. demokrasi en büyük yalandır ve gelişimin pragangasıdır. g.kore daha yeni yeni demokrasiye geçiyor,1980 öncesi bizden daha geriydi bunlar. Gelişen ülkeler için teknokrasi en iyi yönetim biçimidir.

5.  Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Bunu dersen,bunların alayı demokrat kesilir.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    menziciler fetoşcular gibi değildir
    fetoşçular sinsi sinsi giderlerdi
    kendilerini çok belli etmezler
    rakip oalrak düşündüklerini fişlerler zamanla yavaş yavaş yokederlerdi
    acımasızdılar ama dışarıya entel dantel yumuşak gözükürlerdi
    adamın ayağının altından zemini yavaş yavaş çekerlerdi
    oysa menzilciler öyle değildir
    onlarda acımasızdır
    ama hiç öuyle yumuşak davranmazlar kafa göz satır girişirler
    adamı zemine yapıştırırlar kazıtmakta bile zorlanırsın
    Menzilcileri bilmem de, Fetoculer tarifi dört dörtlük şimdi yeni yeni marifetlerini öğreniyoruz.

Uğur Mumcu gibi aydınların öldürülmesinde, parmakları olduğunu düşünüyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Ben ve benim gibilerin kazancının yarıdan fazlası devlete vergi olarak gidiyor.
    Bizim hiçbir söz hakkimiz yok.
    Malesef hayatinda hic vergi odememis insanların seçtikleri malesef bu ülkeyi yönetiyor.
    Adalet mi simdi bu.

Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Valla o kadar geri zekali liseli varki, bence çözüm seçmen testi sınavı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 819/999 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •