Sayfa 82/800 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 649 - 656 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu hisseye birisi devamlı
    Oynuyor bir bakıyorsun yüzde 3 artı
    Bir bakmışsın yüzde 2 ekşi
    Şirketin arsası Denizli büyükşehir meclisinde onay bekliyor.
    Arsanın ne olacağını genel kurula katılarak sordum elektronik ortamda katıldım.
    Birde bu hisseyi krediyle alan arkadaşlara tavsiyem krediyle hisse almiyalim
    Çünkü faizler yüksek piyasa çok kırılgan.
    Hele bu hissede yüklü pozisyon satacagimuz zaman sığ olması nedeniyle sıkıntı kademeler küçük lotlar
    Bilmeyenlere iletmiş olayım.
    Piyasada bunun gibi birçok hisse mevcut gitmeyince girmiyor
    Sağlıkla kalın yt.tv.degildir
    Bu fiyatlardan yüklü satış yapmayacağım için, hissenin sığ olması sıkıntı yaratmıyor. Fiyat iyice yükseldiğinde, zaten işlem hacmi de artar. O zaman yüklü miktarda satış sıkıntılı olmaz. Hisseyi, uzun vadeli tutacağım için sığlık durumları beni etkilemiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Henüz arsa ile ilgili bir karar yok dediler
    elbet bir karar verecekler arsa ile ilgili, ister satsınlar ister kiraya versinler ister büyümek için kullansınlar, her halükarda değer kazanacak şirket ve dolayısıyla da hisseleri. orta/uzun vade beklentili bir hisse olacak bu acsel sayın ortaklar, yalnız grafiğe baktığımda trade yapmaya da çok elverişli bir hisse, uygun kademelerden satış ve alış imkanları da veriyor, yapabilene helal olsun, ben şahsen yapamadım zarar ettim. yatırım tavsiyesi değildir. kendi acemi görüşlerim beni bağlar.

3. Acıpayamda ASELSAN personel istihdamı yapıyor diye bir duyum aldım ve acselin de ASELSAN için üretim yapacağı bilgisi geldi sizce bu durum nedir ? Varmıdır doğruluk payı

4. aselsan ile ilgili olabilecek ne üretebilir ki...

5. acsel in ürettiği selülöz ve türevleri...

6. selülöz, bitkilerde göze yapısının temel bileşenini oluşturan, yapay ipek, seramik, patlayıcı madde ve kâğıt yapımında kullanılan bir karbonhidrattır. suda çözülmez. aselsanın işine yarar mı? bilemem, ama duyum gerçekse hisse adına faydalı olabilir. yatırım tavsiyesi değildir.

7. Eğer duyum doğru ise ve türevleri içerisindeki patlayıcı kısmı ASELSAN ı ilgilendiriyor olabilir (ASELSAN füze başlığında kullanabilir diye düşünüyorum)

8. Şirketimiz bünyesinde 2015 yılından beri devam eden yatırım ve yeni ürün geliştirme faaliyetleri çerçevesinde yıllık maksimum 1.200 ton kapasiteli Polyanionic Selüloz (PAC) üretim hattımıza ilişkin yatırımlarımız tamamlanarak faaliyete geçmiştir. Polyanionic Selüloz (PAC) özellikle Petrol ve Doğalgaz endüstrisinde sondaj çalışmalarında kullanılmaktadır.
    Bu çerçevede, 13.11.2015 tarihli Sermaye Artırımından Sağlanan Fonların Kullanım Raporunda belirtilen yaklaşık 1.200.000 TL tutarındaki fon söz konusu yeni üretim hattı yatırımında kullanılmıştır. Bu yeni yatırımla birlikte 2015 yılı içerisinde tamamlanan bedelli sermaye artırımından elde edilen fonların tamamı kullanılmış olup, iş bu açıklama SPK Pay Tebliği'nin 33. maddesinin ikinci fıkrası kapsamında yapılmaktadır. ............Eski bir haberi buraya yazdım. Şirketin faaliyetleri açısından , ilerde yapabileceğimiz değerlendirmelerde , bu haber lazım olabilir diye düşündüm.Polyanionic Selüloz (PAC) Tonu 3000 ile 3500 dolar arası satılıyor. Yıllık 3 milyon dolar ekstra ciro demek
    Son düzenleme : By Akıl; 13-05-2019 saat: 00:15.

Sayfa 82/800 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •