Sayfa 82/262 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 2096 madde; 649 - 656 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Alıcılar ve satıcılar eşit hatta alış tarafı daha fazla.. Mal çıkışı yok ancak %9 eksi kapattırmayı başardılar pes doğrusu..
    Bunun sebebi,yukarıdan satıp aşağıdan almaları.,,fiyat eşleşmelerini hep aşağılardan yaptılar.
    Blonger daralana kadar devam ettireceklerini düşünüyorum.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Robotlar özellikle yapı kredi robotu çok fena aşağı çalışıyor..Tabii endekste bunu destekledi..Bu arada Bilanço konusunda uzman olan bir mali müşavire enflasyon muhasebesinin ARDYZ için nasıl etki edeceğini sordum.. Aktifinde menkul gayrımenkul duran varlık olan şirketlerin karları etkilenir dedi. Yani ARDYZ için bir sorun yok..

3. Bugün 51.50 üzeri kapatmamız iyi olur diye düşünüyorum..

4. Ortaklar kimseden ses çıkmıyor.. moraller bozuk ..evt 65 TL den 2 günde 50 tl düştük ama daha 2 ay önce 20 tl idik..bilançomuzla beraber ve 2024 yılı kar beklentimizle beraber yine üçlü rakamlara gideceğimize inanıyorum..Kolay değil 10 milyon lot mal geldi 15 günde..Onu sindirmemiz biraz zaman alacak..

5.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Ortaklar kimseden ses çıkmıyor.. moraller bozuk ..evt 65 TL den 2 günde 50 tl düştük ama daha 2 ay önce 20 tl idik..bilançomuzla beraber ve 2024 yılı kar beklentimizle beraber yine üçlü rakamlara gideceğimize inanıyorum..Kolay değil 10 milyon lot mal geldi 15 günde..Onu sindirmemiz biraz zaman alacak..
    şu düşmüş hali bile 3-4 ay önce aldığımda bu kadar sürede beklediğim seviyenin hala çok üzerinde. çok iyi bir marj vermesine rağmen bir lot dahi satmadım. bilanço gelene kadar her düşüşte ufak ufak ekliyorum. 2023 bilançosu beklediğimiz gibi gelirse 2024 bilançosuna kadar yine dokunmayacağım. normalde üç ayda %100 kara geçen kağıdı düşünmeden satarım. burada beklentim farklı. iki yıl beklemek için sabrım var

6. KAP: [ARDYZ CVKMD FONET GEDIK GENIL GRSEL MTRKS SARKY TCELL TKFEN ] BORSA İSTANBUL A.Ş. BIST Pay Endeksleri

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1255051
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8e0f285ffd2f84

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8e0f28600a2f85

BIST Pay Endeksleri 2024-03-05
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. 2023 yıl sonu net kar beklentilerini burada paylaşalım bakalaım hangi arkadaş gerçeğe en yakın rakamı tahmin edece..Benim tahminim 600 milyar net kar geleceği..%5 artı eksi olabilir..

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,483
     Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    2023 yıl sonu net kar beklentilerini burada paylaşalım bakalaım hangi arkadaş gerçeğe en yakın rakamı tahmin edece..Benim tahminim 600 milyar net kar geleceği..%5 artı eksi olabilir..
    850 milyon artı-- eksi 5

Sayfa 82/262 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •