Sayfa 82/181 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
Arama sonucu : 1441 madde; 649 - 656 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Senin bu yazının altına yazmamın nedenlerinden biri de ileride bu sözünü sana hatırlatmanın ne kadar keyifli olacağını düşünmem. Not düştüm. Sektöründe hak ettiği yerin altında olduğunu düşündüğüm bir kağıt ve ben çok umutluyum.
    İnşallah senin istediğin gibi olur.
    Sonuçta aynı gemideyiz.
    Kağıt 5 liraya gitse buna en çok ben sevinirim.
    Bu kağıda emeğimizi ve zamanımızı verdik,veriyoruz.
    Beni korkutan dövizin yükselmesi sonucu oluşan döviz borcu, açığı.
    Dolar 3 ile 3,50 arası fiyata gelirse şayet bu kağıtta kalıcı yükseliş o zaman başlar tahminim.

2.  Alıntı Originally Posted by erdals Yazıyı Oku
    Burkay abi alacak başka hisse bulamadın da yine mi bunu alacaksın.
    Bu hisseye niye bu kadar bağlısın?
    Ah bir de ben kurtarabilsem

Aslında çok haklısın... Son dönemde çok düştüğünü düşünüp en azından 3.2x lere kadar bir tepki verebilir diye aldım ama olmadı...
    KRDMD nin daha önce 2.78 zirvesi dönüşünde 2.3x lerden 50 bin lot hissemi satmıştım... KRDMD 2.10 altını görmesine rağmen almakta tereddüt ediip tekrar girmedim ... Daha sonra 2.6x lerden aldığım bir miktar hisseyi de 2.96 dan bugün verdim...
    Sonuçta 1 liralık krdmd hissesi IZMDC hissesinin fiyatını sollamak üzere!!! Bu durum kalite farkını anlatmaya sanırım yeter.
    Bizim hissenin katılımcısı pek olmadığından her şey tahtaya yön veren bir kaç kişinin ağa keyfine kalmış durumda...
    Sonuçta keyif vermeyen can sıkıcı bir hisse...

3. Bugün 3.10 kapatsın, Pazartesi 3.30 ve önümüzdeki haftayı da 3.50 den kapatsın
    Bu kadar süre canımızı sıktı, biraz da neşelendirsin..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. 3.17 ustune atarsa yeni kanala gireriz.. 3.30 ustu hedef olur.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Benim gözümde 8 lira ederi var. Lakin piyasa yarı fiyatından bile işlem gördürmüyor. Neiş yaptıgı belli olmayan biçok bistteki hisse senetleri %50 koydu üzerine. Yazıklar olsun böyle piyasaya. Şu şirketi bile üçtebir fiyatından işlem gördürüyorlar ya, hem yazıklar olsun hemde 100 lerce yuh olsun. YUUUHHH!!! Şirket sahiplerinede sorum var. Sizler ızmdc şu fiyattan işlem görmesinden utanmıyormısunuz??

7.  Alıntı Originally Posted by erdals Yazıyı Oku
    İnşallah senin istediğin gibi olur.
    Sonuçta aynı gemideyiz.
    Kağıt 5 liraya gitse buna en çok ben sevinirim.
    Bu kağıda emeğimizi ve zamanımızı verdik,veriyoruz.
    Beni korkutan dövizin yükselmesi sonucu oluşan döviz borcu, açığı.
    Dolar 3 ile 3,50 arası fiyata gelirse şayet bu kağıtta kalıcı yükseliş o zaman başlar tahminim.
    Çıkıyor ve kolay düşmüyor. Bazı noktalarda sat al ile lot artırayım dedim lotum azaldı ya arkadaş. Tühh. İlginç sağlam gidiyor bu günlerde

8.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Çıkıyor ve kolay düşmüyor. Bazı noktalarda sat al ile lot artırayım dedim lotum azaldı ya arkadaş. Tühh. İlginç sağlam gidiyor bu günlerde
    Krdmd bugün düştüğü için İzmdc yükselmedi.
    1,10 tl den gelen Kardemir D ile 4,30 tl den geri doğru gelen İzmdc nin
    aynı fiyatta olmasından Spek galiba utandı biraz.
    Kağıdın tekrar yükselişe geçmesi için Kardemirin yükselmesini bekleyeceğiz gibi.

Sayfa 82/181 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •