Sayfa 82/935 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 649 - 656 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by EsaretinBedeli Yazıyı Oku
    Para kazanmak o kadar kolay olsa keşke borsada )
    Bu hisse normal bir hisse değil. Bu hisse yatırımıyla da borsada olağan bir pozisyon almış olmuyoruz. Yapılan bir hukuksuzluk var ama bu hukuksuzluğun ne zaman biteceği belli değil. Zaten hukuksuzluk olmasa nasıl alınabilir böyle bir hisse bu fiyatlara. Dünyanın hiçbir yerinde Afrikada vs bile bir bankanın kurucu hissesi halka arz olunmaz. Ama bu sene sonu ama 20 sene sonra. Kâğıdın değeri hiçbir zaman pul olmaz. Ama bunun gibi hukuksuzlukların bu ülkede hâlâ oluyor olması ve hukuka güvenin çok zayıflaması çok üzücü benim düşüncem. Bu arada bu işin sene sonuna kadar gerçekleşeceğine inanıyorum. En likit İşb deki hareketler de bence normal değil. Beklemeye devam. Nasipte varsa... Hakkımızda hayırlısı olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Nokta.......
     Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    İki ay ben yok um.Buyrun meydan sizin ama iki ay sonra ben konuşacağım.
    E o zamn ben araba siparisini vereyim 2 aya anca gelir zaten

3.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Keşke zaman verip söz yazmasanız..
    Marslı da öyle yaptı.Cuma yı ön plana çıkardı devire hazırmıyız yazdı..
    Bu yazdıklarınız okuyanlar için sizin sezginiz veya beklentiniz olarak algılanmıyor..
    Tarih var söz var iddia var kesin duyum aldılar deyip beklentiye giriliyor..
    Allah hepimize hayırlı kazançlar versin..
    Buraya yazarken birilerinin etkilendiğini vede her satırı okuyup analiz ettiğini bilerek yazalım..
    Selametle...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Oflu şimdi benim sana yazdığım yazıyı anlamışsındır..
    Bak 2 ay diye ortaya attığın yazı hep ayağına dolandı.Tahminini yazdın ama öyle iddialı yazdın ki okuyan etkilendi ümit bağladı..
    Zaman yazıyorsak bence yazalım tahminimce yazalım olabilir yazalım..
    Kesinlik varsa altını dolduralım.Filancadan öğrendim diyelim..
    Unutmayalım söz uçar yazı kalır..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Burada yazan arkadaşların bir çoğu ,hatta bende dahil süre ile ilgili duyumları paylaşıyoruz ama bu konuyla ilgili net şuradan duyduk,buradan duyduk şeklinde açık kaynak belirtemiyıoruz çünkü bu suç içerir ayrıca duyduğumuz kişilerde bu durumdan hoşnut olmazlar.Diğer pencereden bakıldığında Haklı olarakta okuyan arkadaşlar bağlayıcı bu yazılara tepki gösteriyorlar aslında en iyisi konunun bütününe inanılıyorsa zaman vermeden konuyu tartışmak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

5. Ben sayfaya yazmayacağım artık iki ay iki ay dolmadan bana beklenti soruları sorulmasın iki ay sonra ben konuşacağım.kendimce bir kitabın sayfasını kapattım yeni sayfaya geçtim tskb topluyorum elimden geldiğince sebebi sorulmasına gerek yok umarım hoşçakalın.ydt.

6.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Ben sayfaya yazmayacağım artık iki ay iki ay dolmadan bana beklenti soruları sorulmasın iki ay sonra ben konuşacağım.kendimce bir kitabın sayfasını kapattım yeni sayfaya geçtim tskb topluyorum elimden geldiğince sebebi sorulmasına gerek yok umarım hoşçakalın.ydt.
    TSKB takas müthiş yabancı topluyor bencede doğru seçim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

7. İşte bana böyle iş bilen adamlar lazım gereksiz sorularla sayfayı meşgul etmeyen adamlar.Neden acaba değil mi.Neyin beklentisi yeniden değerleme aşamasındayız.buda krallarla olacaktır.

8. Isbank in imtiyazlı hısselerı durdugu surece ısbank in ıstıraklerın den alım yapmak kumar oynamaktır halkb almak daha mantıklı

Sayfa 82/935 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •