Sayfa 82/160 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
Arama sonucu : 1274 madde; 649 - 656 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    ciddiye alınacak birisi değilsin basralı

gayet açık bir biçimde konuşuyorum, hakkımda 50 tane şey yazıp duruyorsun sana ayıp

patronun tahtasından milyon lot alınamaz ha ! vay be

istediğim tahtadan istediğim kadarhisse alırım

al sat yapmam bu tahtada , bende satılacak tek lot hisse olmadığını çoğu kez söyledim

dün ne dediysem bugün arkasındayım..

yanılabilirim ama asla yalan söylemem

2. sayın basralı, senın gıbı bende bu hıssenette kımın kım oldugunu bilirim , kimsdeyede guzellme yapacak halımız yok..sen yıllarca yazdın ne oldu...kuru sıkı..sayın hayekin kac tl den aldığı yazılar var tarıhler var..o donemde benımde radarıma gırdı bende aldım...şimdi sen binlerce yazı yazdın..hıcbırı aklımda degıl, ancak forumda 4-5-6 bandında sayın hayekın aldıkları yazdıkları aklımda...bu yaştan sonra kimseye guzelleme duzecek halımız yok...
    Son düzenleme : palmet; 09-09-2023 saat: 16:52.

3. yıllar once (8-10 yıl belkı fazla) bırısı abısının esının veya yenı evlenmıs birinin altınlarını bozdurup pengd giriş yapmıs dıye bır yazı yazmıstı.....bayagı bır topıkte gundem olmustu..o zamanda yapmayın etmeyın bu hısseye guvenılmez lafları vardı..aklımda kalan bu, sız o donemde de vardınız,...sankı olay sayın hayekın yuzbınlerce lotu alabiliyor olması veya olmaması...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    bir dönem güler holding tahtasında yazıyordum 2.5 - 3 lira idi hisse.. analiz yapıyoruz kimsenin ruhu duymazken a1 capital halka açılacak burası çok iyi olacak diyoruz

3-5 arkadaş ağızlarına geleni söylediler.

nerden biliyormuşum oymuş buymuş.. herşeyi söylediler.. sonrası kağıt 14'e gitti a1 capital halka arz edildi.

bakın bu hissenete 2 adet a1 capital başlığı vardır, birisi benim çooook önce açtığım topiktir. diğeri ise yönetimin halka arz sırasında açtığıdır.

orda da o kadar çok hakaretvari ifadeler kullanıldı şahsıma, yazmaktan vazgeçtim. Ama yatırımımın karşılığını aldım Allaha şükür.

burası da o forum gibi oldu.

yazmayacaktım belki bir katkı sunarız dedik ama yine aynı kişiler aynı durumlar.

penguen yatırımcına bol kazançlar diliyorum. bir daha da kesinlikle yazmıyorum. tüm paydaşlara teşekkür ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ciddiye alınacak birisi değilsin basralı

gayet açık bir biçimde konuşuyorum, hakkımda 50 tane şey yazıp duruyorsun sana ayıp

patronun tahtasından milyon lot alınamaz ha ! vay be

istediğim tahtadan istediğim kadarhisse alırım

al sat yapmam bu tahtada , bende satılacak tek lot hisse olmadığını çoğu kez söyledim

dün ne dediysem bugün arkasındayım..

yanılabilirim ama asla yalan söylemem
    .................................................. ......................................

6.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    sayın basralı, senın gıbı bende bu hıssenette kımın kım oldugunu bilirim , kimsdeyede guzellme yapacak halımız yok..sen yıllarca yazdın ne oldu...kuru sıkı..sayın hayekin kac tl den aldığı yazılar var tarıhler var..o donemde benımde radarıma gırdı bende aldım...şimdi sen binlerce yazı yazdın..hıcbırı aklımda degıl, ancak forumda 4-5-6 bandında sayın hayekın aldıkları yazdıkları aklımda...bu yaştan sonra kimseye guzelleme duzecek halımız yok...
    Önce mevzuyu anlamaya çalış bence...mevzudan uzak mecralarda at tut...kuru sıkı da sana iade olunur...

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bir dönem güler holding tahtasında yazıyordum 2.5 - 3 lira idi hisse.. analiz yapıyoruz kimsenin ruhu duymazken a1 capital halka açılacak burası çok iyi olacak diyoruz

3-5 arkadaş ağızlarına geleni söylediler.

nerden biliyormuşum oymuş buymuş.. herşeyi söylediler.. sonrası kağıt 14'e gitti a1 capital halka arz edildi.

bakın bu hissenete 2 adet a1 capital başlığı vardır, birisi benim çooook önce açtığım topiktir. diğeri ise yönetimin halka arz sırasında açtığıdır.

orda da o kadar çok hakaretvari ifadeler kullanıldı şahsıma, yazmaktan vazgeçtim. Ama yatırımımın karşılığını aldım Allaha şükür.

burası da o forum gibi oldu.

yazmayacaktım belki bir katkı sunarız dedik ama yine aynı kişiler aynı durumlar.

penguen yatırımcına bol kazançlar diliyorum. bir daha da kesinlikle yazmıyorum. tüm paydaşlara teşekkür ediyorum.
    güzel haber )))))

8.  Alıntı Originally Posted by basralı Yazıyı Oku
    Önce mevzuyu anlamaya çalış bence...mevzudan uzak mecralarda at tut...kuru sıkı da sana iade olunur...
    güzelleme yapıyor deyince klavyeden rahat yazıyorsun,,kuru sıkı deyince sende benim gibi lafa bozuluyorsun...güzelleme yapıyor demekle kuru sıkı arasında bır fark yok..once kelımelerıne dıkkat et.. guzellemede sana iade olunur

Sayfa 82/160 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •