Sayfa 82/354 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 2830 madde; 649 - 656 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. Seçici alım stratejisi öneriyoruz- Model portföyümüz 21 Temmuz’dan
    bu yana %5,4 getiri sağladı ve %4 endeksin üzerinde performans
    gösterdi. Portföyün sene başından bu yana getirisi %72’ye ulaştı.
    THYAO ve BIMAS’ı endekse göre %13 ve %8 getiri sağlamalarının ardından
    bu iki hisseyi TAVHL ve TRGYO ile değiştiriyoruz. Yolcu sayılarının
    iyileşmesi ve Euro’nun güçlü seyretmesi TAVHL’nin 3. Çeyrek
    performansını destekleyecektir. Yatırım döneminin sonuna gelmiş
    olması, güçlü kira gelirleri ve Paşabahçe Projesi’nin potansiyel
    katkısı sebebiyle TRGYO’yu model portföyümüzde dahil ediyoruz.
    Portföyümüzde bulunan hisseler AKBNK, GARAN, PETKM, TAVHL, TKFEN,
    TTKOM, HEKTS, TRGYO, TRKCM ve USAK olarak sıralanabilir. "

oyak yatırım model portföyüne eklemiş ama bugün en büyük satıcı da kendisi.

2. ne güzel hiç yazan yok. 9 larda dolar burası

3.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    ne güzel hiç yazan yok. 9 larda dolar burası
    Valla biz 4 lerde cok yazdık, 6 larda vedalaştık

O zamanda yazan cok yoktu.

9 mu o ne?

4. ne zıplama be 7.5 dediysek 3 günde git demedik.Nihayet nefes aldı.bu hissenin dibi yıl sonuna kadar 5.6 dır.tarihi dipten bahsediyorum.Olur bir dinlenme yaparsa anca burası olur.Ama şimdilik devam umudum var ve 7.5 hedefte hala.Mevcut potansiyele göre hisse çıkmış sayılmaz.pdd 0.54 yıl sonuna göre tahmini 0.48 dir.yıl sonu tahminini atıyorum bilmiyorum.Ben 1000m diyorum.

5. 1000m kar...

BIST Pay Endeksleri Temel Kuralları'nın 8.2. maddesine istinaden Borsa Genel Müdürlüğü'nce; BIST 100 endeksinde 2017 yılı dördüncü üç aylık dönemi için (02.10.2017-29.12.2017) ekli tabloda yer alan değişikliklerin yapılmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. 2010 senesinden başlayarak bugüne tepeleri birleştirdim tobo oluşumun kesismesi 6.00 gibi testere olması gerekiyor.yükseliş içinde 5.60-6.00 arası sağlam destek olup yukarı kırıp 7.5-8.80 arasına doğru ralli olma ihtimali var.Buda başka bir formasyon

Sayfa 82/354 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •