Sayfa 82/501 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 4005 madde; 649 - 656 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. imtiyazlı pay yoksa yk aday gosterme ve secme haklarıda yok...aceba bu ıcg(bu konuda sayın hıssedarx ın yazdıgına ıstınaden yazıyorum)grubu, cante sırketını ele gecırme gıbı bır operasyon olabılırmı %50+1 ele gecıren sırketı yonetır

2.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    imtiyazlı pay yoksa yk aday gosterme ve secme haklarıda yok...aceba bu ıcg(bu konuda sayın hıssedarx ın yazdıgına ıstınaden yazıyorum)grubu, cante sırketını ele gecırme gıbı bır operasyon olabılırmı %50+1 ele gecıren sırketı yonetır
    Gayet mümkün üstadım. 205 milyon lotu alanların ellerinde öncesinde ne kadar mal vardı bakmak lazım. Son tahlilde, SPK kararı çıkmadan konuşmak erken olur düşüncesindeyim. Şayet başvuru reddedilirse şirket ele geçirme operasyonu gibi de düşünülebilir.

Merakla bekliyoruz...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    imtiyazlı pay yoksa yk aday gosterme ve secme haklarıda yok...aceba bu ıcg(bu konuda sayın hıssedarx ın yazdıgına ıstınaden yazıyorum)grubu, cante sırketını ele gecırme gıbı bır operasyon olabılırmı %50+1 ele gecıren sırketı yonetır
    Hayal kurmayın,şeytana papucunu ters giydirir bunlar.
    24 Ocak kararlarının kitabını yazmış bir aileden bahsediyorsunuz.
    Zorlu Center 'de doltonlarla bunun önlemini almışlardır.

Dallas dizisinde oluyorduEskiler bilir.

4.  Alıntı Originally Posted by HYPATAI Yazıyı Oku
    Hayal kurmayın,şeytana papucunu ters giydirir bunlar.
    24 Ocak kararlarının kitabını yazmış bir aileden bahsediyorsunuz.
    Zorlu Center 'de doltonlarla bunun önlemini almışlardır.

Dallas dizisinde oluyorduEskiler bilir.

Kafamı kurcalayan şu EPDK mevzusu olmasa altına imza. Ancak CLKK nın milyarlık borçlarını silenlerin "kurucu abilerine" bu tutumu da şaşırtıcı be üstat!

1.normalde bu tahsislinin onaylanması zayıf ihtimaldir.ancak bu SPK adaletli karar vermez
    Örnek hürriyet gazetesi için çağrı muafiyeti tanıdı Demirören'e.peki bültende gerekçe yazabildimi yok neden çünkü kanunsuz idi.
    Demirören bunun bedelini ödüyor belini dogrultamaz çünkü milletin ahını aldı.
    Aydın Doğan en iyi kararını vererek medyadan çıktı.
    2.bu ozallar siyasi iktidar ile iyi ilişkileri var bir şekilde onay alır ama bunların derdinin onay olduğunu hiç sanmıyorum,
    3.boyle bir garip durum varmı borsada ben 23 senede görmedim.
    4.cante için önemli olan bu idari mahkeme davası kazanılır ise şahsi fikrim kazanması gerekiyor.
    5.tahsisli onaylanırsa fiyat SPK onayından önceki 10 gün öndeki fiyat ortalaması olması gerekiyor,burda ise ortalamanin yüzde 20 aşağı yukarı tespit varki şirket yüksekten kabul edermi elbette etmez.
    6.bazen SPK tahsisli fiyatı kendi belirliyor bunuda şirket vazgeçtim de diyebilir bununda örneği var.
    7.peki bu odas şirketi geri zekalı mi yüksek fiyatlardan neden satmadida 20 lerde sattı ve bunu kim karşıladı oyun içinde oyun,bunu çözen kazanır.
    8.enerji şirketleri içerisinde radyoları uygun görülen bir şirket ama güvenilirmi bilmiyorum.
    9.yatirimci arkadaşlar altın maden sahası olayını araştırsın şirkete ulaşmak vede bilgi almak zor.kurumsal değil.
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Sagliklar.
    Ayrıca başkasının hakim ortak olma şansı şu anda 0

6. [QUOTE=cinali;6552068]
    5.tahsisli onaylanırsa fiyat SPK onayından önceki 10 gün öndeki fiyat ortalaması olması gerekiyor,burda ise ortalamanin yüzde 20 aşağı yukarı tespit varki şirket yüksekten kabul edermi elbette etmez.

21/07/2023 - 21/07/2023 tarihinde ÇAN2 TERMİK A.Ş. payları ile ilgili olarak 19,60 - 21,60 TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal tutarlı
    alış işlemi ve/veya 40.000.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir

Tahsisli sermaye artırımlarında yatırımcıyı koruma adına maddeler de var.Bu kapsamda 21.60 altında zarara uğrattıkları için hisselere ,bu fiyatı baz alabilir şikayetler üzerine. Ağustos ayının başından beri 21 tl yi geçirtmiyorlar,baskılıyorlar.

Bu konuda benim spk ya inancım sıfır.

7.peki bu odas şirketi geri zekalı mi yüksek fiyatlardan neden satmadida 20 lerde sattı ve bunu kim karşıladı oyun içinde oyun,bunu çözen kazanır.

3.5 tl den 70tl ye çıkmış hisseden hangi geri zekalı 200 milyon lot alır.

Borsada Astor Sabancı'yi nasıl geçtiyse,
    Cantede alan okur bunu zeka ile ilgisi yok,
    Halka açılan şirket 20 tavan yapıyor,şirket sahibi geri zekalı mi vede alanlar geri zekalı mi,
    Herşeyi zeka ile izah edemeyiz.
    Adam 20 tavan olan kağıda akşamdan tavandan sıraya giriyor almak için.
    Alıp ertesi günler başkasına satmak,
    Birde algiyla yüksek alıcı görüyor tavandan.
    Yani demem odur ki borsada mantık ve zeka olayı herzaman işlemiyor.
    Bu arzlari satış yasağı kalktığında yani 1 yıl sonra patron satışları ile görürüz.
    Sagliklar

Koç şirketi Marmaris altunyunus 27.7.2023 te tahsisyicin müracaat etti daha ses seda yok.
    Halbuki kurumsal firmalara tahsisli bu kadar gecikmeli onay gelmezdi.
    Odas gibi manipülasyona konu olan şirkette kolay ölürmu bekleyip göreceğiz.
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Sagliklar

Sayfa 82/501 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •