Onemli Gunler Banner
Sayfa 820/912 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870 ... SonSon
Arama sonucu : 7292 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Doğrusu benim için şirketteki gelişmeler yatırımlar/ihracatı yatırımların dönüşümü ilgilendiriyor. H.A.O değil.

Güzel bilanço, daha da güzel olucaksa benim için gerisi teferruattır.

2. Borsanın iki yüzü var ilk defa milli olanlar kulübe hoş gelmişler

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/913876 sermaye artırımından gelen paranın nerede kullanılacaağı kalem kalem yazılı,,merak eden zahmet omazsa kapa bakıverecek,,,,

Alıntı Originally Posted by sparrow Yazıyı Oku
    Arkadaşlar %98 halka arz olmuş bir hisseyi Egeen ile kıyaslamak makul mü veya ditas ile ?
    98 tehlikeli ama aldık
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

5. Kriptolara mı gitseydik, dolara mı yatırım yapsaydık !! Yerli dedik, vatanın firması dedik. Bedellisine de girip destek olduk. Kendi şirketinize verdiğiniz fiyat, değer bu mu ?? Bedelli bölünmesinin bile çok çok altında !! ALLAH kitap aşkına söyleyin.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

6.  Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    Kriptolara mı gitseydik, dolara mı yatırım yapsaydık !! Yerli dedik, vatanın firması dedik. Bedellisine de girip destek olduk. Kendi şirketinize verdiğiniz fiyat, değer bu mu ?? Bedelli bölünmesinin bile çok çok altında !! ALLAH kitap aşkına söyleyin.
    Diyecek bir şey yok...sözün bittiği yer..umarım kısa vadede yatırdığınız paraya ihtiyacınız yoktur..böyle bir yatırımın olduğunu unutup mümkünse,akıl ruh sağlığı açısından hayata devam etmek tek çare..ne kadar olabilirse..söylemesi kolay yapması çok zor biliyorum ,ama maddi kayıpların telafisi bir şekilde mümkün, sağlığınıza zarar gelmesin ...

7.  Alıntı Originally Posted by hoca59 Yazıyı Oku
    Diyecek bir şey yok...sözün bittiği yer..umarım kısa vadede yatırdığınız paraya ihtiyacınız yoktur..böyle bir yatırımın olduğunu unutup mümkünse,akıl ruh sağlığı açısından hayata devam etmek tek çare..ne kadar olabilirse..söylemesi kolay yapması çok zor biliyorum ,ama maddi kayıpların telafisi bir şekilde mümkün, sağlığınıza zarar gelmesin ...
    Allah razı olsun arkadaşım.

Ama yineliyorum, böyle bir şirket anlayışı olmaz ! Bu şirket temettü vermiş olsa (ki ne kadar verecek, kuruş kuruş koklatır) bedelli yapmamış olsa anlarım.

"iyi de şirket hissesini alarak hem kâra hem zarara ortak olmuşsun, ne konuşuyorsun, hisse düşer de çıkar da" diyenler olacaktır. tamam da kardeşim şirket zarar mı etmiş? hayır.. bedelliyi kasasına koyduğu fiyatlardan aşağı gelmemesi lazım bu hissesin. başlangıçtan bu yana yaptıkları hep aynı dalavere. yazık bu yatırımcılara. ben sattım. bir daha da asla almam.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

8. Kadada sürekli likit artıyor, gemlik limanın diğer %50 sini ( bursa çimentonun kontrolunde olmayan hisseleri) almada kullanırlar mı acaba?

Sayfa 820/912 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •