Onemli Gunler Banner
Sayfa 820/999 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Stok yenileme derken azar azar 😏

2. Üniversitede iken Gemlikteki gençlik kampında 2 yaz, bir yazda Çeşme gençlik kampında tatil yapmıştık.
    Şimdi o kamplar kaldı mı ? Satıldımı bilemem.
    Güzel yıllardı.
    Emekli tatil yapacak ise sahilde yapmalı.Teknik olarak boş bir vaad olabilir.
    KYK yurdu nerede önemli olan o.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Sokakta caddelerde togg dan çok maybach görür oldum . Son bir aydır vs hep ortalıkta bir sürü var .

Genel mi yoksa münferit oluyor bizim bölgede bilemiyorum
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Benim sokakta pandemi öncesi 3-5 kişide araba vardı...Şimdi sokak son model araba ile doldu...Genelde kapıda yatırıyorlar ama olsun..Geçen gün dikkatimi çekti 1 adet de maybach park etmişti...Sözde orta ve alt gelir grubunun sokağı a.q...

Araba para edince millet kirli çıkısında ne varsa arabaya yatırdı...

Sabahtan şişenin başına oturulursa olacağı bu, sadece 20 senedir imalatta olan ve yılda 200-250 adet özel sipariş üzerine üretilen, Türkiye kotası 3 adetle sınırlı Mercedes Maybach sokaklarda zebil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Üniversitede iken Gemlikteki gençlik kampında 2 yaz, bir yazda Çeşme gençlik kampında tatil yapmıştık.
    Şimdi o kamplar kaldı mı ? Satıldımı bilemem.
    Güzel yıllardı.
    Emekli tatil yapacak ise sahilde yapmalı.Teknik olarak boş bir vaad olabilir.
    KYK yurdu nerede önemli olan o.
    Tavşanlı da KYK yurdu dağın başında, sahil kıyısında KYK binası mı bırakır bunlar?

Kocabaşların olmayan tüm kamplar satıldı Etibank, TKİ gibi Garp linyitlerinin Tavşanlı/Göbelde 3. sınıf işçi kaplıca tesisi vardı onu dahi kapattılar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sen önce Selimin Yoncalıda yerini ayarla.

Öğrenci yurdu nerede olur, her halde sahilde falan değil.
    Çanakkale'de hemen bütün KYK yurtları sahile yürüme mesafesinde.
    https://www.google.com/maps/search/%...l=tr&entry=ttu

Hatta Safiye Hüseyin Elbi KYK Çanakkale boğazına tepeden nazır bir manzara sunuyor.
    Tabii pandemi sürecinde olduğu gibi, hacılar-hocalar olayına dönebilir.

https://www.google.com/maps/@40.1110...5410&entry=ttu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
    Adamlar emekliye bir mok vermediğinden devamlı dalgasını geçiyor başta uzunları,neymiş ek zam konusu gündemimizde yok,şaşırdıkmı,çünkü beyin yapısı böyle,hep bana rabbena,gerisi hava hoş mok yisinler misali,nasıl olsa bütün kurumlar onun elinde,konuştunmu salar satılmış itlerini üstüne.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Sabahtan şişenin başına oturulursa olacağı bu, sadece 20 senedir imalatta olan ve yılda 200-250 adet özel sipariş üzerine üretilen, Türkiye kotası 3 adetle sınırlı Mercedes Maybach sokaklarda zebil.
    En eskisi 2015 olmak üzere sadece 113 adet ilan sahibinden.com sitesinde mevcut.
    Bunlardan 50 tanesi 2023. 2024 ilanı görmedim. Ancak en az bir bu kadar da ilanı mevcut olmayan araç varsa...
    Popülasyon fena sayılmaz...

Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    En eskisi 2015 olmak üzere sadece 113 adet ilan sahibinden.com sitesinde mevcut.
    Bunlardan 50 tanesi 2023. 2024 ilanı görmedim. Ancak en az bir bu kadar da ilanı mevcut olmayan araç varsa...
    Popülasyon fena sayılmaz...

TOGG ilan sayısına da baksaydınız, malûm sokaklarda TOGG'dan çok Maybach var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 820/999 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •