Sayfa 821/935 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 7475 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Gürsel bey her hissede teknik işler mi?
    yanı frotoda sizi çok başarılı buluyorum, tebrik ediyorum emek etmiş öğrenmiş ve bildiklerinizi uygulamaya başlamış, vede başarılı bir trader olmuşsunuz. bol kazançlar...
    ben frotoda bir deneme yapıp, hisse kaptırmışım. bu sebeple artık uğraşmıyorum.
    bana da thy aynı imkanı veriyor.
    artık her hisse de işler kardeşim..ky da evrildi,tahtacıda evrildi,racon da evrildi..
    ben trader değilim bu arada..iyi bildiğim 2-3 kağıt var..froto da bunlardan biri..kağıdın fıtratı üzerine çalışırsın tahtacının fıtratını çözer,konjonktür ile birlikte düşüşlerde lot arttırırsın..benim olayım bu..
    senede 2-3 kere yapar ort %25 civarında arttırırım..
    bu trade değil..
    teknik analiz bilmek lazım bunun için..başka türlü olmaz..şifreler mumların içinde..
    sermaye arttırımı diyebiliriz..bu arada bende temettü alıyorum
    Allah inandırsın temettü ile 1 lot arttırmışlığım yoktur ki iyi temettü alırım..
    temettü yü alırım ortaya koyarım..hanım ne isterse,çoluk çocuk ne isterse,tatil vs vs..temettü bunlara gider.
    gider ki bereketi artsın..bilsinler froto dan geldiğini..bağlılıkları yada sempatileri artsın..
    ben zekatı bile cebimden veririm ayıptır söylemesi..temettü den değil..
    aslolan sermaye ve onun işletmesi..
    inan temettüden daha bereketlidir...temettü de kaymağı olsun...
    Allah herkese bereketli kazanç versin..

2.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Hava atma amaçlı değil moral verme amaçlı olarak yazıyorum ki
    1119dan da alarak hedeflerime bir adım daha yaklaşmış bulunmaktayım.
    Bugün ikinci hamlem
    yapıyorsun bu sporu
    1.119 dan aldın demek..

3. ha bu arada ben bu paylaşımları hava olsun ben şöyleyim ben böyleyim demek için yapmıyorum..
    maalesef işler bu hale geldi..itham edildik,yanlış anlaşıldık..bunun altında kalmamak için dediklerimi yaptım demenin başka yolu olmadığı için sattıklarımı gösterdim..dediklerimin arkasında durduğumu gösterdim..haklılığını ve teknik analizinde işe yaradığını göstermek için portföyün bu kısmını naklen paylaştık...
    zaten,
    bundan sonra ne aldığımı ne sattığımı söylerim..ben öyle biri değilim..
    Allah mahçup etmedi bizi..
    feraset sahibi olan ve merak eden baksın önceki paylaşımlarımıza..teknik kronoloji olarak adım adım grafiklerle anlattık..
    senaryo sayısı bellidir,tahtacı onlardan birini seçer..
    temel teknik çalışıp ilerletmek lazım..
    özellikle genç arkadaşlar..

4. Bilancodan sonra taban olmuş gibi oldu, Naci Ağbal'dan beri böyle şelale görmedik, 2 güne nasipmiş.

5. büyük resim iyi.....

6. bak Burak kardeş,
    1.119 dip nokta...
    fibo yu doğru modda ve doğru yerden atmak lazım..

7. FROTO - Ford Otosan

Ara trend kırılımı,dün trend çizgisinde kapanış akabinde sabah açılışla üstüne atıp tutunma çabasının başarısız oluşu ile kırılım onayı ve şelaleye devam.Nerede durur?Dururmu? Benim cevabım işler uzun zaman sonra temelde bozulmaya başladı,bozulma henüz başlarda ve hisse zirvelerdeyken durmasını beklemem,çok çok kısa bir tepki akabinde tekrar devam sonra ufak tepki,sonra tekrar devam,sonra yatay,sonra…….4 yıllık bir yükseliş trendinin düzeltmesi öyle kısa sürmez.Geçtiğimiz yıl seçimden sonra 500 den 750 ye soluksuz çıkıp tam tamına 6 ay düzeltme yaşadık,hemde işler olanca hızında iyi giderken!Şimdi işler bozuluyor,satışlar düşüyor,bilançomuz en iyi çeyrekte kötü gelmiş,önümüzdeki çeyrekler kuvvetle muhtemel kötüleşme hızlanarak devam edecekken çok umutlu olmamak,zihinleri buna hazırlamak insanın kendisine yapacağı iyilikler içinde seçeneklerden bir tanesidir.Tabi bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

8.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    yapıyorsun bu sporu
    1.119 dan aldın demek..
    Valla 1136 dan da aldım
    Böyle giderse, 1100 dende , 1050 dende alırım

Sayfa 821/935 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız