Onemli Gunler Banner
Sayfa 821/925 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Alıntı Originally Posted by salfi Yazıyı Oku
    Erdoğan'dan 'altın rezervi' açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Gölbaşı şehir geçişinin açış konuşmasında geçtiğimiz günlerde müjdesi verilen altın rezervi ile ilgili açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Gölbaşı Şehir Geçişi açış törenine Vahdettin Köşkü'nden bağlanarak yaptığı konuşmada,* "İki yıl sonra altın madenimizi çıkarttığımızı görecekler. Ülkemizin büyüklüğünden insanımızın azminden habersiz bu anlayışa rağmen Türkiye 2023 hedefine ulaşacak" dedi.
    Karadeniz'de bulunan*405 milyar metreküplük doğalgaz rezervinin ardından bir müjde de* Bilecik'in Söğüt ilçesindeki maden sahasından geldi. Tarım Kredi iştiraki Gübretaş'a ait sahada 3,5 milyon onsluk altın varlığı tespit edildiğini duyurdu.

Cumhurbaşkanın konuyu dillendirmesi çok iyi oldu. Böyle bir beyanatı bekliyordum. Konunun ciddiyet boyutunu gösteriyor meydandaki konuşmasından.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    söğüt altın madeni bulunan yıllar oldu....2017 yılında rezervin ne kadar olduğu bildirildi...bu yeni açıklamada REZERV farkı sadece 400-450 bin ons...kaynkta bir artış yok...hatta azalma var ...sonuçta yeni bir şey yok
    Son düzenleme : ft-2; 27-12-2020 saat: 09:44.

2. Yüksek bedelli olasiligi yuksek bu hissede...

3. 6 milyar dolarlık altın bulunduğunu açıkladı kimse sevinmedi. Gübretaş neyi buldu
    Açıklama sonrası şirket hisseleri yükselirken şirket tarafından yapılan ikinci açıklamada 6 milyarlık değere maliyet hesaplarının dahil olmadığı belirtildi. Uzmanlar açıklama sonrası hisselerde yaşanan düşüşlerin yüzde 17,5 devlet hakkı göz önüne alındığında devam edeceği görüşünde.
    26 Aralık 2020 Cumartesi 20:20

Yeniçağ

4.  Alıntı Originally Posted by luk luk Yazıyı Oku
    6 milyar dolarlık altın bulunduğunu açıkladı kimse sevinmedi. Gübretaş neyi buldu
    Açıklama sonrası şirket hisseleri yükselirken şirket tarafından yapılan ikinci açıklamada 6 milyarlık değere maliyet hesaplarının dahil olmadığı belirtildi. Uzmanlar açıklama sonrası hisselerde yaşanan düşüşlerin yüzde 17,5 devlet hakkı göz önüne alındığında devam edeceği görüşünde.
    26 Aralık 2020 Cumartesi 20:20

Yeniçağ
    Tamam başkan, tavan olmaz hisse. Sattığının biraz yukarısına da olsa alırsın hisseyi. Sıkma canını. karşında ilkokul öğrencileri varmış gibi de dolanma buralarda. hahahaha. Ha pardon unutuyordum YTD

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve Gübretaş Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Poyraz söz konusu altını kendi imkanlarıyla çıkaracaklarını belirtmişti.
     Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    Şimdiki spekülasyon #GUBRF sının altınlarını KOZAL çıkartacakmış diye KOZAL ı alıyorlarmış

6. Gübretaş genel müdürü biz çıkaracağız dedi yani yerli firmalar kozal ve gübretaş, maden şirketinde ortak olacaklar çok büyük ihtimal, forty, sixty gibi ytd, biz demek yerli firma demek ytd...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by salfi Yazıyı Oku
    Erdoğan'dan 'altın rezervi' açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Gölbaşı şehir geçişinin açış konuşmasında geçtiğimiz günlerde müjdesi verilen altın rezervi ile ilgili açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Gölbaşı Şehir Geçişi açış törenine Vahdettin Köşkü'nden bağlanarak yaptığı konuşmada,* "İki yıl sonra altın madenimizi çıkarttığımızı görecekler. Ülkemizin büyüklüğünden insanımızın azminden habersiz bu anlayışa rağmen Türkiye 2023 hedefine ulaşacak" dedi.
    Karadeniz'de bulunan*405 milyar metreküplük doğalgaz rezervinin ardından bir müjde de* Bilecik'in Söğüt ilçesindeki maden sahasından geldi. Tarım Kredi iştiraki Gübretaş'a ait sahada 3,5 milyon onsluk altın varlığı tespit edildiğini duyurdu.

Cumhurbaşkanın konuyu dillendirmesi çok iyi oldu. Böyle bir beyanatı bekliyordum. Konunun ciddiyet boyutunu gösteriyor meydandaki konuşmasından.

Bir Tarihde,Televizyon da Evlilik Programında Eş arayan bayan, Kendisine talip olan erkeğin kaç para maaş aldığını sormuş ve öğrendikten sonra ,Taliplisi olan Erkeğe şöyle bir cevap vermişti; ""Senin Maaşın,Benim Otomobilin Mazotuna Yetmez""....

Hah işte,Buradaki Altın konusu da o hesap.. Yeraltından bulunduğu söylenen altın madeni,Yer üstünde var olan Ak Saray'in (külliyenin) çanak çömlek ihtiyacına yetmez..!!...
    Ahali de sanıyor ki ,o ganimetlerden bizede pay düşer...!!.;-))
    Renkli rüyalar görmeye devam..;-)

Beni siyaset tarafı ilgilendirmiyor !
    Altın var mı var, yatırım yapmış olduğumuz hisseye nasıl daha iyi yansır, onu araştırıyoruz. Ülkenin en yetkili kişisi bunu ağzınla telaffuz etmiş mi etmiş, beni sarayı marayı ırgalamaz, oy verenler düşünsün...
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bir Tarihde,Televizyon da Evlilik Programında Eş arayan bayan, Kendisine talip olan erkeğin kaç para maaş aldığını sormuş ve öğrendikten sonra ,Taliplisi olan Erkeğe şöyle bir cevap vermişti; ""Senin Maaşın,Benim Otomobilin Mazotuna Yetmez""....

Hah işte,Buradaki Altın konusu da o hesap.. Yeraltından bulunduğu söylenen altın madeni,Yer üstünde var olan Ak Saray'in (külliyenin) çanak çömlek ihtiyacına yetmez..!!...
    Ahali de sanıyor ki ,o ganimetlerden bizede pay düşer...!!.;-))
    Renkli rüyalar görmeye devam..;-)

Sayfa 821/925 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •