Sayfa 821/1081 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Koltuk sevdası bunları yaptırır bir tanesi seçim diye yırtınıyor , diğeri hodri meydan diyor bu kadar basit .
    Millete görmesi gereken çok şeyler veriyorlar ama makarna ile seçim yapılan bir ülkede yaşıyoruz , herkez kendi koltuğunun peşinde .
    R.T nin grup konuşmasında 2019 hep işaret etmesi dikkat çekici idi.
    Bu hamle piyasaya algı hamlesi olabilir ya çıkacak Bahçeliye seçimin neden 2019 da olmasını elindeki dökümanlarla anlatacak bilgi mahiyetinde yada seçim 2019 diyip ekranlardan piyasaya güven tazeleyecek.
    Hocam yazılarınızı seviyorum ama şu herkes, herkez denklemini bir doğru yazmak zor olsa gerek.

herke(z) değil herke(s)
    may the force be with you

2. İlerleyen saatlerde ön bilgi mahiyetinde telefon trafiği gizliden olur.
    MHP den bugun ilerleyen saatlerde yuvarlak cvp lar gelirse ön görüşme inceden olmuş olur.

3.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    Hocam yazılarınızı seviyorum ama şu herkes, herkez denklemini bir doğru yazmak zor olsa gerek.

herke(z) değil herke(s)
    Bu kadar takılacak olaylar yaşarken Z s ye takılma nazar boncuğum olsun.

Rahat olun, gelende gidende bize
    2023 sonu Bist 8000?

5. Bahçelinin erken seçim çağrısı ile endek %-2 üzerinde nasıl çakıldı. Cumhur Başkanı seçimler 2019 deyince ufak ufak toparlandı. Yüksek Faiz+Yüksek Kur+Yüksek Enflasyon+Enerjiye Gelen Zamlar+ Yüksek cari Açık+Neredeyse 3. Dünya Savaşıona evrilebilecek derecede Jeopolitik Riskler varken Birde Bu gün Erken Seçim çağrısı geldi. Trump bir twet atınca %3-4 arası düşen, erken seçim çağrısı gelince dakikasında -%2.5 düşen borsada riskin duyulmasından 1-2 saat sonra hemen tekrar BİST te pozisyon alınıyor. Benim borsa ve yatırımcımız ile ilgili meşhur bir tespitim var. DÜNYA SAVAŞI ÇIKSA 2 BOMBARDIMAN ARASINDA İNTERNET KAPALI OLSA BANKAMATİĞE KOŞARAK HİSSE ALAN YATIRIMCILARIMIZ VAR. BORSA ÇÖKTÜĞÜNDE ZIR ZIR ZIRLAYARAK FORMDA FERYAT FİGAN EDİP AĞLAMA DUVARINA ÇEVİREN YATIRIMCILARIMIZ VAR. BORSA 100 BİN ALTINA ÇAKILDIĞI GÜN BURAYA GELİP O YATIRIMCIYA KENDİN ETTİN KENDİN BULDUN KARDEŞ ZIRLAMA DİYECEM.

6.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Bu kadar takılacak olaylar yaşarken Z s ye takılma nazar boncuğum olsun.
    Olsun hocam seni mi kıracağız.
    may the force be with you

7. Şimdi beğenmediğimiz trump suriye yi hafta sonu vuruyor piyasalardan , bizim siyasetçiler ne kadar sivri çıkış yapacaksa piyasa açıkken yapıyor .

8. Dediğim gibi Şimdi Adalet Bakanı ile Bahçeli konuşuyor

Sayfa 821/1081 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •