Sayfa 822/1000 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1.  Alıntı Originally Posted by premiumanalist Yazıyı Oku
    Ek 28274

teb erkenden üstüne düşeni yaptı
    evet benimki de hesaba geçti
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Fitchin kararının bizi eurobondlar üzerinde etkisi oldu mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Fitchin kararının bizi eurobondlar üzerinde etkisi oldu mu ?

Henüz olmadı. Hatta karardan 2-3 gün önce nedeni belirsiz ciddi bir sıçrama oluştu.

Bu hafta bir tepki gelebilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. İş Bankası internet sitesinde uzun vadeli bir hayli Eurobond mevcut görüyorum. Normalde bu fiyatlarda mevcutta pek bir şey olmazdı. Özellikle 3 gün sonra kupon ödemesi olan 2045 vadelilerde bu kadar mevcut görüyor olmam ilginç. Acaba Fitch'in son not düşürmesi ile birlikte bir miktar satış mı geldi?

Özellikle hazinenin 2021 Eylül ayında çıkardığı 2033 vadeli EB bana çok satış yiyormuş gibi geliyor. Bir ara ben de almaya niyetlenmiştim. Prospektüsünü de okumadım ama bir sıkıntısı mı var acaba?

Sayin forumdaslar,
    Yurtdisi yerlesiklik ve dolayisiyla vergilendirme ile alakali aklimda aklimda biraz ucunca anlatabilecegim bir soru var, umarim yardimci olabilecek birileri vardir.

Oncelikle yilin yarisindan fazlasini yurtdisinda geciren ve adres kaydi yurtdisinda olan vatandaslarin dar mukellef olarak siniflandirildigini biliyorum lakin bilmedigim dar mukellefiyete ne kadar surede gecis yapildigi?

Diyelim ki uluslararasi bir firmada calisiyorum ve bu firma beni bir veya birkac yilligina farkli ulkelerde gorevlendiriyor ve daha sonra geri gelip tekrar turkiyeye donuyorum. Sorum su ki, bu yurtdisinda yasadigim donemlerde yaptigim Eurobond alis/satis islemlerinde dar mukellef olarak mi kabul ediliyorum?
    Zamaniniz icin simdiden tesekkurler.
    imza yok.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,942
    euro ile borçlanmış bir iyi eurobond arayışım Türkiye dışı. Var mı bakmam için söyliyebileceğiniz bir ürün.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

7.  Alıntı Originally Posted by Gkhn Yazıyı Oku
    Sayin forumdaslar,
    Yurtdisi yerlesiklik ve dolayisiyla vergilendirme ile alakali aklimda aklimda biraz ucunca anlatabilecegim bir soru var, umarim yardimci olabilecek birileri vardir.

Oncelikle yilin yarisindan fazlasini yurtdisinda geciren ve adres kaydi yurtdisinda olan vatandaslarin dar mukellef olarak siniflandirildigini biliyorum lakin bilmedigim dar mukellefiyete ne kadar surede gecis yapildigi?

Diyelim ki uluslararasi bir firmada calisiyorum ve bu firma beni bir veya birkac yilligina farkli ulkelerde gorevlendiriyor ve daha sonra geri gelip tekrar turkiyeye donuyorum. Sorum su ki, bu yurtdisinda yasadigim donemlerde yaptigim Eurobond alis/satis islemlerinde dar mukellef olarak mi kabul ediliyorum?
    Zamaniniz icin simdiden tesekkurler.
    Maliye Bakanlığına dar mükellefiyet ile ilgili bir başvuru yapıldığını duymuştum. Benim de benzer bir durumum var. Dar mükellefiyet henüz oluşmadı ama ileride oluşma ihtimali var. Ben de konunun özellikle başvuru ve tasdik aşamalarını merak ediyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    euro ile borçlanmış bir iyi eurobond arayışım Türkiye dışı. Var mı bakmam için söyliyebileceğiniz bir ürün.
    Geçen attilla yeşiladaydı sanırım. italya veya yunanistan eurobondlarının marjları açılmaya başladı demişti.

3. Dakika

https://m.youtube.com/watch?v=H7mdqhGOvO0

Sayfa 822/1000 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •