Onemli Gunler Banner
Sayfa 823/997 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    ya arkadaşlar teşekkürler iyi dilekleriniz için.😉 bir Galatasaraylı olarak nasıl mutlu ettiniz sağolun varolun. bu millete düşman gerekmez. biz bize yeteriz...

Ben bi yere gitmiyorum mac izliyorum. Dolar yerinde saysın fark etmez benim param hep aynı miktarda kaliyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    ya arkadaşlar teşekkürler iyi dilekleriniz için.�� bir Galatasaraylı olarak nasıl mutlu ettiniz sağolun varolun. bu millete düşman gerekmez. biz bize yeteriz...
    3-5 artık ne çıkarsa
    Şaka şaka
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    kardeşim 16 ay kanser tedavisi gördü
    tek kişilik oda da, duşu mutfağı içerisinde, yatağının karşısında plazma tv, 3 yıldızlı otel lüksünde
    son ayını artık kemoterapi tedavisi uygulayamayız dedikleri için eve götürdük, fenalaşınca bir özel hastahaneye sevk ettiler
    15 gün yoğun bakımda kaldı
    beş kuruş ödenmedi, maaşı da 5 kuruş kesilmedi.
    Biz rahmetli babam için koştururken "barkod kuyruğuna girmemek" dışında en ufak bir jestle karşılaşmadık.
    Geri kalan her şeyde standart bir hastanın yaşadığı tüm zorlukları yaşadık.

Sizin orası neresi?
    Bayburt gümüşhane falan mı?
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ne kadar keyfi sağlık sistemi değil mi bizde de yatacak yer bulamadık amk. Sıra beklemek durumunda kaldık 15 gün hazırlık dönemi geçirdik. İstanbul Marmara Eğitim Araştırma. Hatta Ankara ya geldiğimizde yatış olmacağına inandıklarından Hacettepe kabul etti. Yalvar yakar. İlk kemoterapiden sonra lazım olacak kemoterapi sonrası verilen önemli bir ilacı Kurban bayramı tatiline denk gelmesiyle Türkiye de olmadığını bilerek Hastahane eczahanesine göndermesi. Yurt dışından temin edileceği o da eşdeğer olacağı ilacın 1 aya gelme ihtimalinin size söylenmesi. Tüm Ecza depoları çantacılarla irtibat kurulması ukalaca hatta ********ce yaklaşımla ben ertesi gün isteseydim ne olacaktı demesi. doktorun ve hastahane personelin .ersizliği yaşadıklarımın 50 de biri. Yazdırmayın amk ********liğin sınırı var aklıma geldikçe ....Pzifer
    Allah kimseyi sevdiklerinin sağlığıyla sınamasın,geçmiş olsun...

6. GEÇEN YIL HAFTADA ORTALAMA 61 KİŞİ İNTİHAR ETTİ
    Yoksulluk ve işsizlik rakamlarındaki artışa paralel olarak intihar vakalarında da artış yaşandı. Geçen yılın verilerine göre 3 bin 161 kişi intihar ederek, hayatına son verdi. Başka bir ifadeyle 2018 yılında haftada 61 kişi intihar etti.

İntiharları Meclis gündemine taşıyan CHP’li Gamze Akkuş İlgezdi, Adalet ve Kalkınma Partisinin iktidarı döneminde intihar ederek hayatına son veren yurttaş sayısının resmi rakamlara göre 47 bin 537’ye ulaştığına dikkat çekmişti.
    bence de egonomi çok eyi.

Tarihi bir gündü, tarih tekerrürden ibarettir, günü de uyuyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Biz rahmetli babam için koştururken "barkod kuyruğuna girmemek" dışında en ufak bir jestle karşılaşmadık.
    Geri kalan her şeyde standart bir hastanın yaşadığı tüm zorlukları yaşadık.

Sizin orası neresi?
    Bayburt gümüşhane falan mı?
    Arada A.K. Partisini yalamayi unutmuyor, kardesinin kanserden vefatında dahi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 823/997 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •