Sayfa 824/997 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: Rakı Sofrası IX

1.  Alıntı Originally Posted by hamdido Yazıyı Oku
    Rezervasyon işlerine Ali bakıyo.
    İyi arkadaştır, ilgilenir.
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Konuştum Ali'yle.
    Diyor ki;
    dedesinin o kadar kişiyi ağırlaması neredeyse imkansız.
    Kendisinin de imkansız.
    Durum böyle olunca, ancak şehirdeki bir restoran ve otel ayarlanabilir. Ama lokantaların kapanış saati, hadi hatırını da koysa, en geç 1 bilemedin 1:30 olur diyor.
    Yani Davşanlı, Kefken, Sapanca, ... vb. buluşmalardaki rahat ortam 'naa olur' diyor.
    İlk Sofra toplantıları gibin olur diyor.
    Bütün Sofra dostları buna razıysa, ayarlaması yarım gün sürer diyor, sizleri öpüyor, selam söylüyor
    Her şey sudan meydana gelmiştir.
    Thales

2.  Alıntı Originally Posted by InFeRnO Yazıyı Oku
    Konuştum Ali'yle.
    Diyor ki;
    Kendisinin de imkansız.
    Durum böyle olunca, ancak şehirdeki bir restoran ve otel ayarlanabilir. Ama lokantaların kapanış saati, hadi hatırını da koysa, en geç 1 bilemedin 1:30 olur diyor.
    Yani Davşanlı, Kefken, Sapanca, ... vb. buluşmalardaki rahat ortam 'naa olur' diyor.
    Bütün Sofra dostları buna razıysa, ayarlaması yarım gün sürer diyor, sizleri öpüyor, selam söylüyor
    Abimmmmm, nede olsa organizasyon işine alıştık. Sen iste yeterki Bizansta bile sana organizasyon hazırlarım .

Alıntı Originally Posted by InFeRnO Yazıyı Oku
    Konuştum Ali'yle.
    Diyor ki;
    Kendisinin de imkansız.
    Yahu akşam 18:00 gibim otursa ahali, gecenin 01:00 ne kadar 7 saat yapar!

Daha ne olsun, boşanın da semerinizi kemirin emi!

Alıntı Originally Posted by FIRTINA Yazıyı Oku
    Abimmmmm, nede olsa organizasyon işine alıştık. Sen iste yeterki Bizansta bile sana organizasyon hazırlarım .
    BİZANSA sefer fermanımı çıktı, şimdiden mübarek olsun gazanız!

Damnalıklarınız ırakısız kalmasın, kadehleriniz neşeylen dolsun inşaallah!

Her bir tarafa sefer açmışsınız, sonunuz Erzurumlu Durak ağaya dönmesin!

Erzurumlu Durak Ağanın 3 oğlu vardır. Padişah Durak Ağaya adam salar. Seferberlik ilan etmiş, oğlunu istiyor. Durak Ağa, Vatan millet sağ olsun deyip büyük oğlunu verir, geri dönmez. Padişahın adamları 2. oğlunu da alıp götürürler o da dönmez. Derken sıra 3. oğluna gelir. Durak Ağa; Padişahın adamına,
    Söyle o Padişaha! Benim sikime güvenip de ona buna savaş açmasın deyip tekne kazıntısı küçük oğlunu vermez.

Neyse nasihatlerimizi ve iyi dileklerimizi ilettik, sofrayıda açtık.

2 Dene kredi kartı var ödenecek, EFT için geç kalmışız bankamatiğe gideceğiz mecbur!

Oradan atölyeye geçer, biraz sarışın hoplatırım!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,832
    batmışsız, savaşmı çıktı nedir bu hal...

biraz sonra köşe masaya geçerim......
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    batmışsız, savaşmı çıktı nedir bu hal...

biraz sonra köşe masaya geçerim......
    Hep bu amerika'ya gitme sevdasindan.. Ne olacak gidilemese bu kadar satis mi olur ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 824/997 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •