Sayfa 827/939 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon
Arama sonucu : 7508 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Ben payımı tutarım temettümü alırım.Zerre de cekincem yok doğada her şey dengine oturur.Piyasada da bu böyledir.
    Sepet yapanın kafası rahat olur.
    Parası olan tek şirket de tutar.
    Zıp zıp zıplayamam bu yaştan sonra.
    İsterse nisan mayıs haziran da en dip satıs yapsın bu yıl baska temettü vermesin isterse zerre umrumda değil.
    😀
    Yok aktifmiş portföy oynak portföy lot arrttırıp servet artıyorsa ki o olabilir bol kazanç.
    Sürekli paranın peşinde koşamam.Temettümü alırım geçerim.
    İyi şirketler daima piyasada yakınsayarak fiyatlar orta vadede kendini.
    İsterseniz dudu amcaya sorun.
    Ytd

2. yabancı ortağı olan,özellikle yabancı oranı fazla olan şirketler iyidir...
    egpro iyidir...teknikte yönü daha yeni yukarı verdi...
    banvt iyidir....yön yukarı...
    Oyak c...yön taze yukarı...
    demir çelik....yukarı...özellikle Ereğli...
    isdemir...yukarı....
    makım...yukarı...
    hafta sonu radara takılanlar...
    yatırım tavsiyesi değildir tabii....

3. bana biri gelip 10.000 froto m var maliyetim 87 tl dese,gel bunla bireyler yapalım,arttıralım dese...ki yüklü sermaye çok şey yapabilirsin..
    derim ki,
    otur oturduğun yerde...yapılacak olanı yapmışsın..3 ay da bir bilanço ya bak,temettünü al...
    bir kardeşimde gelse,450 froto m var,maliyetim 825 tl,her ay 2 tane alıyorum,temettülerle de ekliyorum,kafam çok rahat ben iyi yatırımcıyım...dese..
    ah kardeşim,güzel kardeşim...neler neler bırakıyorsun dışarda..hem sermayen,hem zamanın gidiyor....
    sermayenin de maliyeti var,zamanında maliyeti var..
    %6 temettü sende morfin etkisi yaratmış...

4. Gürsel abi burda çoğu kişi 2. Durumda, en fazla 1.000 Lotumuz var

Sermayemizi buyutmeden olmaz bu iş. Onun için riske girip kısa sürede 3 kat çıkacak dandik kağıtlara girmek zorunda kalıyoruz.

Bu arada Doaş'a ne dersiniz Beyler?

Froto nün tam tersi. Euro ile ithal edip TL ile satıyor.

5. kısa sürede 3 kat çıkacak kağıt yok Osman,
    bist30 da yok..bist30 da bu hamleleri yapacaksın...
    terste kalacaksan da bist30 da kalacaksın..
    dönem dönem al veren dönem dönem sat veren kağıtlar var..zamanlamayı yapıp birini yükseldiğinde diğerinin düşmeye başladığı -altını çiziyorum-BİST30 kağıtlarında ,
    biraz da al sat sinyali okuyabileceğin teknik analiz bilgisiyle beraber
    mendelleme
    yapacaksın...
    zor birşey değil,karaciğer nakli yapmıyoruz...

6. FROTO - Ford Otosan

Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    Serkalgo kardeşim;
    bildiklerimizi paylaşmayacaksak ne önemi var ki forum denen şu zımbırtının...başka nerde kim bizi bu kadar bir araya
    getirebilir?
    senin şahsına değil yanlış anlama,yok portföy söylenmez,yok 2 tane bebek kağıdım var kimseye söylemem,yok bir kağıt söylerim gider alırsın sonra batarsın beni suçlarsın...
    bildiğini paylaşan kazanır..maddi kazanır,manevi kazanır...walla kazanır,billa kazanır..çok çok iyi biliyorum
    o yüzden gel şu 4 kağıdını söyle
    masaya yatıralım
    senin şahsına değil ...yanlış anlama...
    kimse kimsenin aklıyla iş yapacak kadar aptal değil bu formda...
    Şimdi yazacaklarımı sakın üstünüze almayın abi.Beni bağlayan genel etik ve kişisel kurallarımdan ibaret olup kimseyi hedef almayan bir yazımdır şimdi yazacağım şeyler;Ben hayır yapılacak yerinde manevi olarak kazanç peşinde koşulacak yerinde buralar olmadığını,buraların iyilik vs yapmak için bir vesile yeri olmadığını,hisse ismi yazmanın etik olmadığı gibi kişinin bizzat kendisine zarar vereceğine gönülden inanıp zamanında fazlasıyla tecrübe etmiş biriyim.Borsada herkes birbirinin rakibi,duyguya vs uhrevi şeylere yer olmayan bir arena burası.Her yapılan iyiliğin maraz doğurduğu,paranın insanların tüm insani tarafını dejenere ettiği,kalitesiz bir sürü tipin cirit attığı bir yer.Bunca ifrazatın kol gezdiği bir yerde elimi asla açmam Gürsel bey.Manevi olarak kazanç için gerekli ve olması icap eden şeyleri kendimce emredilen şekilde yapıyor ve şükür mutmain oluyorum.Elin arsız yüzsüz saygısızlarıyla hiiiiç uğraşamam hiiiiç konforumu bozup ağrısız başıma ağrı alamam.Kim ne yaparsa yapsın herkes kendinden mesul.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

7. nesi var bu teknik analizin Osman ım..
    bakalım en soldan daire içlerine...
    mavi,kırmızıyı kesmiş güzel...sonra da işin kaymağı olan siyahı kesmiş...sonra ne olmuş?%bilmem kaç..yazıyor...
    ne yapmış? mavi kırmızıyı,sonra siyahı kesmiş..
    ortadaki daireye bakalım Osman ım,
    Allah Allah,
    yine mavi kırmızıyı,akabinde siyahı kesmiş....bak sen..sonra ne olmuş?
    en sona gel ...
    yine aynı...
    e ne olması lazım..pozisyon alalım...değil mi....
    en azından doğru yerde doğru kağıda giriyorsun değil mi...tabiiki hiç bir şeyin garantisi yok...
    çok mu zor Osman ın bunları okumak..
    bu taramayı her gün yap...hafta sonu yap,,zor mu allah aşkına...

8.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Şimdi yazacaklarımı sakın üstünüze almayın abi.Beni bağlayan genel etik ve kişisel kurallarımdan ibaret olup kimseyi hedef almayan bir yazımdır şimdi yazacağım şeyler;Ben hayır yapılacak yerinde manevi olarak kazanç peşinde koşulacak yerinde buralar olmadığını,buraların iyilik vs yapmak için bir vesile yeri olmadığını,hisse ismi yazmanın etik olmadığı gibi kişinin bizzat kendisine zarar vereceğine gönülden inanıp zamanında fazlasıyla tecrübe etmiş biriyim.Borsada herkes birbirinin rakibi,duyguya vs uhrevi şeylere yer olmayan bir arena burası.Her yapılan iyiliğin maraz doğurduğu,paranın insanların tüm insani tarafını dejenere ettiği,kalitesiz bir sürü tipin cirit attığı bir yer.Bunca ifrazatın kol gezdiği bir yerde elimi asla açmam Gürsel bey.Manevi olarak kazanç için gerekli ve olması icap eden şeyleri kendimce emredilen şekilde yapıyor ve şükür mutmain oluyorum.Elin arsız yüzsüz saygısızlarıyla hiiiiç uğraşamam hiiiiç konforumu bozup ağrısız başıma ağrı alamam.Kim ne yaparsa yapsın herkes kendinden mesul.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    son derece haklısın...dediğim gibi tercih meselesi..bu tipler hep var,hayatın her evresinde her yerinde var..doğrusu senin yaptığın..
    biz de birilerine faydamız olsun diye bunları göze aldık kısmen..yakında sıkarlar canımızı..senin dediğine gelir

Sayfa 827/939 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •