Sayfa 828/1001 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1.  Alıntı Originally Posted by BONUSSİMO Yazıyı Oku
    Günaydınlar..Dün twitter de burada yazdığımız günlerden söz ettik..Yıllara sonra bir günaydın demek istedim..İyi seanslar dilerim..
    Günaydın,

Borsa takip etme ve paylaşım açısından bir çok arkadaşımız için (ben dahil) burası bir ilk, ve ilkler hiç bir zaman unutulmuyor.

Ne olursa olsun Hisse.net'in gönlümüzde yeri çok farklı, bir noktadan sonra sanki bir parçamız gibi ve o yüzden her daim takip etmeye ve yazmaya devam.

Selamlar
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

2. Post

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    DOUGHNUT

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

Çözümü görünce basit geldi.

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
    Bu sasacan ne yapıyor anlayan varmı,endex olmuş 8000 bunun lavuk patronu hala hisse satma derdinde,34 ne demek yahu

Erdoğan : Şehitlerin kanı yerde kalmadı , 78 terörist etkisiz hale getirdi , 114 hedef vuruldu

Erdoğan: "Türkiye, başarılı sınır ötesi operasyonlarıyla toprakları üzerinde ameliyat yaptırmayacağını çok açık ve net göstermiştir"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan : Ülkemizde kimsenin cumhuriyetle ve ülkenin banisiye problemi yoktur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. E bugün adliyede atılan sloganlara hiçbir şey yapmadılar...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Erdoğan : Ekonomide bölgesel ve küresel sıkıntılar sebebiyle bazı ekonomik sorunlarla karşı karşıya kaldık .

Erdoğan : Depremle yıkılan şehirlerimizi ayağa kaldırmak önceliğimizdir .

Erdoğan : İşsizlik %9’a düşürüldü , istihdam da rekor kırıldı

Erdoğan : Çalışan ve emeklilerimizi enflasyona ezdirmemeye devam edeceğiz .

Sayfa 828/1001 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •