Onemli Gunler Banner
Sayfa 829/929 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon
Arama sonucu : 7431 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ben payımı tutarım temettümü alırım.Zerre de cekincem yok doğada her şey dengine oturur.Piyasada da bu böyledir.
    Sepet yapanın kafası rahat olur.
    Parası olan tek şirket de tutar.
    Zıp zıp zıplayamam bu yaştan sonra.
    İsterse nisan mayıs haziran da en dip satıs yapsın bu yıl baska temettü vermesin isterse zerre umrumda değil.
    😀
    Yok aktifmiş portföy oynak portföy lot arrttırıp servet artıyorsa ki o olabilir bol kazanç.
    Sürekli paranın peşinde koşamam.Temettümü alırım geçerim.
    İyi şirketler daima piyasada yakınsayarak fiyatlar orta vadede kendini.
    İsterseniz dudu amcaya sorun.
    Ytd
    Anlaşılan hissedeki uzun vadeli ortağım sen olacaksın uzunvade87 kardeşim. neyse ki akıllı ve iş bilen bir ortağım var.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    neyse ki akıllı ve iş bilen bir ortağım var.
    Teessüf ederim, biz akılsız mıyız yani bu belirttiğimiz risklere karşı kendimizce önlem almaya çalıştığımız için?

Kimine göre de ne olursa olsun hiç kıpırdamadan beklemek akıl ve mantık dışı olabilir bu süreçte değil mi ama?

3.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Anlaşılan hissedeki uzun vadeli ortağım sen olacaksın uzunvade87 kardeşim. neyse ki akıllı ve iş bilen bir ortağım var.
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Teessüf ederim, biz akılsız mıyız yani bu belirttiğimiz risklere karşı kendimizce önlem almaya çalıştığımız için?

Kimine göre de ne olursa olsun hiç kıpırdamadan beklemek akıl ve mantık dışı olabilir bu süreçte değil mi ama?
    Hep beraber kazanacağız.
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

estağfurullah. öyle demek istemediğimi anlayacak kadar akıllı birisiniz. neticede mizah zeka işi.

ama sorduğunuz kısaca izah edeyim, burası borsa, her şeyi noktasına virgülüne kadar kestirmek imkânsız ama ben de kendimce gelecek projeksiyonları yapıyorum, bunun içerisine geçmiş tecrübelerimi de harman ediyorum ve vardığım netice, ortalama olarak benzer kazançların elde edilmesi. istisnai başarılar elde etmek mümkün ama başarı oranı çok düşük. laf aramızda mütevazı miktarları, Allah nasip etti, oldukça iyi seviyelere taşıdım, istesem al satla oldukça iyi meblağlar da kazanabilirim ama belki de yaşın, yaşadıklarımın etkisiyle para peşinde bu kadar mesai harcamak niyetinde değilim. şükretmesini de bilmek lazım.

herkesin çabasına, görüşüne, aklına karşısındakine saygısızlık yapmadığı müddetçe saygım var ama ne kadar hızlı koşsanız da gün 24 saat. zaman maliyeti kaçınılmaz gibisinden bir örnekle izah etmeye çalışayım. sevgiler, saygılar.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

5. Sattırmaya müthiş teşvik var burada…

6. şimdi Osman,
    senaryoya bakalım,beklediğimiz senaryo..adım adım takip edeceğimiz,tahtacının seçeceği kuvvetle muhtemel senaryo..
    yada şöyle diyelim,benim senaryom..tutmayabilir de..ama teknik dayanağı var...
    şimdi;
    kaçtan kapattık..1.123...neyi bekliyoruz? OBO..omuz-baş-omuz..yani sağdaki omuzun olmasını...
    sağdaki omuz kaçta olur obo olması için? 1.189 larda...kaçtayız şu an?..1.123..ne anladık?arada 66 tl bir marjımız var..
    senaryo ya güvendik..oluşmasını bekliyoruz..birden bire gitmez...neyi takip eder,bizim destek direnç dediğimiz?
    fibo seviyelerini...1.147-1.167 seviyelerine dokunmadan olur mu? olmaz...
    e arada ne kadar var? 20 tl...onu da cebe koy...
    gun be gun olasılığımız takibini yapıyoruz..yarın %8 iner,olasılık senaryo değişir..ona göre tekrar oluşturursun..zaten o bir sonrakinin
    başlangıç ayağıdır..bittiğinde o da bir formasyona oturur zaten...
    arada çıkan sivri zekalıların teknikçi kıvraklığı dediği şey de bu zaten..
    neyse, devam edelim..baktık çalışıyor...1.189 da geldi...oldumu obo...bunu gören sivri zeka sadece bizmiyiz Osman ım? değiliz..
    e aklı olan kar realize eder mi? eder..aynı esnada tahtacı ne yapmış olur? mal toplamış olur..o arada o da yaşıyor tabiiki..
    anladın mı bağlantıyı?
    obo oldu..ne der formasyon H yüksekliği kadar düşer..980 ler...nerden geldik? 1.189 ..aradaki fark?
    aslında ordan mı geldik?
    bugünden..1.123..
    dönüş içinde aynı teknik prensiplere uygun çek fibo larını..koy kademeleri...
    aradaki;
    küçük büyük fırsatlara bak....
    yine de herkes bildiğiyle amel etsin...
    bu benim senaryom

7.  Alıntı Originally Posted by Fatih34 Yazıyı Oku
    Sattırmaya müthiş teşvik var burada…
    Fiili dolaşımda 62 mn lot var, burdakilerin hepsi aynı anda satış bile yazsa en fazla %5 düşer, akşama dobarlanır hisse. Yel kayadan anca toz alır merak etme. Fikir alışverişi yapıyoruz, sallamasyon ifadelerle kamuoyunu yanlış yönlendirecek bilgi ve görüş paylaşmıyoruz.

Kimse burda yazılanlara göre alım satım yapmasın, muhtemelen yanlış hamle yapmış olursunuz.

Herkes kafasındaki endişe ve öngörülerine göre bir yol haritası çizmiş, onu anlatıyor. İtiraz edilecek yerleri herkes "hayır, ben şu ve şuna katılmıyorum çünkü ...." şeklinde ifade edebilir.

Gelelim teknikçi kıvraklığına, dansöz Asenalığına,
    Gürsel abi, senaryo güzel, Altın Portakal film festivalinde Altın Ayı alabilir, belki de Altın Camız.
    Tahtacının insafına kaldık, resmen satranç oyunu gibi. Omuz baş omuz beklerken bizi bacak omza yapmasın da, amman diyim. Takipteyiz.

8. 2025 te Otosan olarak tesislerimizde batarya ğretimi de yapar mıyız acaba?
    Sadece sesi hayal kuruyorum;)
    Ytd

Sayfa 829/929 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •