Sayfa 829/946 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Dolar/TL 6.1303

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Yönetimden çekilince daha mı akıllanıyorlar ne?

Mesele, artık, hacının gölgesinden uzakta, kendilerine tanıdıkları, gördüklerini zaman zaman söyleme özgürlüğü...

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu ay emeklilere 1000 er TL odeyecekler. Muhtemel buradan karsilanir.
    12 milyar para oda çoğu piyasaya girmez kredi kartlarına gider krediye kredili hesaba gider hatta kredili hesaptan harcanmış bile olabilir yani bankalar sömürür
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yönetimden çekilince daha mı akıllanıyorlar ne?

Mesele, artık, hacının gölgesinden uzakta, kendilerine tanıdıkları, gördüklerini zaman zaman söyleme özgürlüğü...
    fake hesap olmasın.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    https://twitter.com/RobinBrooksIIF/s...70914636922881

interest differential on Argentina's Peso is 65%, yet markets are still deeply skeptical. The same differential for Turkey is only 28%. I'm structurally positive on the Lira, but what's needed to stabilize it is a strong interest rate defense. We're not there yet.
    Twitter'dan bu adamla konuştum. Söyledikleri kesin bir kredi daralması ile geçerli.Bunu kendisi de teyid etti. Dedim ki peki seçim tekrarında içeriye likiditeyi basıp krediye yüklenirse bu söylediklerin ne olur dedim.

Öyle bir manyaklık hiç kimse yapmaz gibi bir laf etmişti. Yani adamın söyledikleri %2-3 nominal kredi daralması koşulları için geçerli. Sanırım bu twiti attığında yeni likidite enjeksiyonundan haberdar değildi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by Bursa Yazıyı Oku
    Tamam hocam sonuçta tahmin yapıyoruz sen bir ayda piyasaya girer 40 milyar Tl diyorsun. Ben 2,5 ayı bulur diğer bayramın ikramiyesi zamanında da tamamen bitmiş olur enjektesi diyorum. Tahmin sonuçta, sabaha kadar konuşsak yine somut bir tarih olmayacak ortada, zamanla göreceğiz...
    Şunu diyorum, 1 ay ile 2.5 ayın hiç bir farkı yok. Likidite açığının kapanması çok ciddi problem.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    fake hesap olmasın.
    Valla onu ancak güneysu anlar...

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu ay emeklilere 1000 er TL odeyecekler. Muhtemel buradan karsilanir.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    12 milyar para oda çoğu piyasaya girmez kredi kartlarına gider krediye kredili hesaba gider hatta kredili hesaptan harcanmış bile olabilir yani bankalar sömürür
    Bize temettü yoh mi ? Hala belli değil...Ses seda yok

Sayfa 829/946 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •