Sayfa 83/390 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 3115 madde; 657 - 664 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Önce yukarı sürerek güzelce mallari verin dediler. Olmadı simdi aşağı sürerek toplamaya çalışıyor. Adamlar için 4000 den de alsa 2250 dende alsa maliyet sikinti defil nasıl olsa 10K uzeri verecek tekrardan. Kenardan izliyoruz. Serbetliyiz nede olsa. Allah ömür sağlık sıhhat versin yeter. Konya istediğimizi önünde sonunda verecek zaten
    Sizin de durumunuz bizler gibi hunilik olmuş, Allah şifalar versin; gidişatımız son hız Bakırköy istikameti

2.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Ben diyeyim, en son tüm tanıdıkları kredili boğazlarına kadar mala girmişti, bildiklerini bilsek ne var ne yok satıp Konya’ya gömerdik ama bildikleri FBI, CIA sırrı şeylerdi ve asla söyleyemezdi. Başka versiyonları bunun, altın buldu, fitil ateşledi, Google translate mektupla Fransa’yı haberdar etti, iflah kesti; avukat versiyonları vardı hukuken patronun ümüğünü sıkmıştı, artık kıpraşamazdı vesselam. Böyle masallarla millete ham hayal sattılar yıllardır. Bizler de başından beri boşa maval okumayın, patron istediği anda haberler peşpeşe gelir ve marsa yolculuk başlar, gerisi lafıgüzaf dedik. Karar verdiği an bombaları patlatır ve bizler atta gideriz inşallah. Beklemeye devam
    hocam bir şey ispatlamak zorunda değilim valla ister inan ister inanma 4150 ortalama ile sattık,
    kademeli olarak alım yapıyorum,
    haaa 30 olacak 40 olacak diyenler,
    15 yıl, 20 yıl beklemenin acısını çıkartacam diyenler,
    borsanın altın kuralını çoktaaaaaan unutmuşlar,
    borsanın altın kurallarından biri, yenilgiyi çabuk kabullenmektir,
    ama çoooook uzuncu arkadaşlar artık işin bu boyutunu çoktaaaan geçmişler.
    keşke bizi küstürmeseniz de 4000 üstü size buradan bir sinyal çaksaydık,
    hakkımızda hayırlısı olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    hocam bir şey ispatlamak zorunda değilim valla ister inan ister inanma 4150 ortalama ile sattık,
    2, 3 yıl önce seans içinde dipten alıp yüksekten satardin şimdi daha uzun vadeli ama gene dipten alıp zirveden satıyorsun. Bizde yiyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Sizin de durumunuz bizler gibi hunilik olmuş, Allah şifalar versin; gidişatımız son hız Bakırköy istikameti
    Burda ortaklar zamanı gelene kadar eğleniyoruz. Bakirkoyluk bi.durum yok. Oraya giderse tahtaci gider bizden bedava mal alamadigi icin

5.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    2, 3 yıl önce seans içinde dipten alıp yüksekten satardin şimdi daha uzun vadeli ama gene dipten alıp zirveden satıyorsun. Bizde yiyoruz
    kepetto hocam doğru söylüyorsun,
    şunu unutmuşun, arada başka hisselere de gidip geliyorum, şu an elimdeki konyaların maliyetini söylesem ayıp olur, zaten herkes burnundan soluyor,
    bu topiğin kötü yanı, olumlu da yazsan olumsuz da yazsan, herkes bir şeyler yakıştırıyor,
    bu arkadaşlara hak da veriyorum, adam uzuuuun zamandır bekliyor, haliyle kafasında bir çok şeyler kurmuş,
    yav kimseyi suçlamayın, millet yazsın işte,
    zamanında afyon hissem vardı, 9300 liraydı, burada gerçekhisseci nickli biri vardı Allah ondan razı olsun, bir yorum yaptı, ben de sattım, yaklaşık 4/5 sene hisse 6000 lira altında gezindi,

hayırlısı bakalım

6.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    kepetto hocam doğru söylüyorsun,
    şunu unutmuşun, arada başka hisselere de gidip geliyorum, şu an elimdeki konyaların maliyetini söylesem ayıp olur, zaten herkes burnundan soluyor,
    bu topiğin kötü yanı, olumlu da yazsan olumsuz da yazsan, herkes bir şeyler yakıştırıyor,
    bu arkadaşlara hak da veriyorum, adam uzuuuun zamandır bekliyor, haliyle kafasında bir çok şeyler kurmuş,
    yav kimseyi suçlamayın, millet yazsın işte,
    zamanında afyon hissem vardı, 9300 liraydı, burada gerçekhisseci nickli biri vardı Allah ondan razı olsun, bir yorum yaptı, ben de sattım, yaklaşık 4/5 sene hisse 6000 lira altında gezindi,

hayırlısı bakalım
    Biz aldigimizdan beri zaten maliyetin altında geziniyoruz. 12 sene oldu. Buradan vermeyiz.

7. Geçen yıl uzun zamandır bedelsiz vermeyen kartonla açıldı. Şimdi sıra konya, bfren, egeen, bryat,da. Eninde sonunda bu dörtlü bedelsizi verecekler motosiklet fiyatı sermayeleri var nereye kadar devam edecekler bence yolun sonuna yaklaştılar son bir iki seneleri sabredenler kazanacak öyle kolay para yok. Zaten ne demişler borsa sabırsızların sabırlılara para kaptırdığı yerdir.

8.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    Ortalama !!! ile olduğuna göre bir kısmı da tam 4250 den olmuştur muhtemelen.. Küsüp giden dediklerinin büyük kısmı üfürdü üfürdü iflah kesti, ahkam kesti milleti mal sahibi yaptı ve kuyruğu kıstırıp gitti. Küsmeyip kalsanız ne yapacaktınız, haberleri göndermeyen patronumu ikna edecektiniz, dünyadan haberi olmadığını iddia ettiği Fransız patrona ikinci translate mektubu mu yazacaktınız? Sanki bulunmaz Hint kumaşlarısınız da küsüp gitmişlermiş. Sinyal çakacak iyi niyetli adam çakardı sinyalini yeter ki niyeti hayr olsun. Çocuk mu kandırıyorsunuz burada aklınızla ???

Sayfa 83/390 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •