Onemli Gunler Banner
Sayfa 83/557 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 4449 madde; 657 - 664 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Kendi kendime bir kez daha kızdım ben de.. ne işim var bu .....ktan kağıtla...
    eskiden beri bildiğim halde bi umut dedim bazı hususlara bakarak....
    NAFİLE...
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

2. Borsa rulet masası olsada her kağıt bir gün ederine mutlaka geliyor. İstisnalar kaideyi bozmaz sözündeki istisna sadece BAGFS için söylenmiş. 10 yıldan fazla geçipte ederine gelmeyen istisna bir kağıt bu...
    Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    __________________________________________________ ________________________________
    The last called start is the time to be accounted for when we write here

3. Anladığım kadarıyla Dün 12 üstünde bir 60.000 lot mal kaktırmışlar onu bekliyorlar ) alanlar versin beyler...:P

avrupa borsalarıda tatsız.

5.  Alıntı Originally Posted by KARTACA Yazıyı Oku
    Anladığım kadarıyla Dün 12 üstünde bir 60.000 lot mal kaktırmışlar onu bekliyorlar ) alanlar versin beyler...:P
    Adamlar onceki gün 130 bin , dün kiciksiz 300 bin lot hisseyi hiç tereddütsüz sattı. Yabancı görünümlü bıyıklı citide 400 bin sattı bu fiyatlardan kim bakar 33 milyon hisse içinde 60 bin nedir ki!
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

6. Ana avrat sovcem spege

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Teknik olarak 1164/65 (cepten bakıyorum tam göremedim) stop..kısa vadeli yukselen yükselen trend biter.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

8. Bugünde şuanda 92 bin lot ekside yiz.
    Borsada bu kadar beklentisi olup bir o kadar berbat performans gösteren hatta hiç gösteremeyen Ender kağıtlarda biri. Patron cinlik yapıp Almanları kekleyecekti ama cin çarpmış donduruverdiler. Hem eurodan carpildi hemde KEK ten..tabi bu arada bizde nasibimizi aldık..🤗🤗

Sayfa 83/557 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •