Sayfa 83/595 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 4754 madde; 657 - 664 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. ISO 500 sanayi kuruluşu 2022 listesinde bir önceki yıla göre 71 sıra yükselerek 270. Sıraya gelmiş. Hala çok gerilerde. Bu yıl pek iyi geçmiyor ama 3-5 yıl içinde ilk 100 e girmesini bekliyorum.

2. Bir zamanlar sasanın patronu benim hissemin fiyatı çok yüksek ,gerçek değerinden çok uzak dedi diye adamı afaroz ettiler,ne spekülatörlüğü nede maniplatörlüğü kaldı ,küfürleri saymıyorum bile .neticede adamın dürüst olduğunu anlamış olduk,hektaşın kelide şebek gibi kanal kanal dolaşarak uçacağız kaçacağız kanatlanacaağız diye milleti iyice gaza getirdi , sonuç ortada ,itibar zor kazanılır kolay kaybedilir, kel kaş yapayım derken hektaşın gözünü çıkardı ,tabi yatırımcısınıda perişan etti, oysa diğer kağıtlarla zarar kar kıyaslaması yapılıp kurtulma şansı vardı ,ancak buradaki osuruk muhabbeti ne yazıkki onuda engelledi ,sıyrıkla canımızı kurtardık ,geride kalan arkadaşlara allah sabır versin inşallah bir an önce kağıt toparlar diyeceğim ama amması kağıdın itibar kaybetmesi var ,

3. Takip ettiğim kaynağa göre 22 Ağustosta yabancı oranı 19,07. 23 Ağustosta Oyak satışıyla oran 26,63 olmuş. Bugün itibariyle gördüğüm rakam 20,39. Oyağın sattığı 87 milyon büyük oranda yerliye geçmiş görünüyor. Birkaç gün sonra 22 Ağustos rakamına dönebiliriz. Bir ayda bununla oyalanmış olduk. Oyağın tekrar bu büyüklükte satış yapmasını beklemiyorum. 2023 ün kalanında da bir mucize beklenmediğine göre daha önce gördüğü zirvesini test etmesi de zor görünüyor. Yılan hikayesine dönen ferbis arzında bir gelişme olursa belki pozitif bir etkisi olur da en azından 30-40 bandına atabilir. 2023 yok yıl oldu. 2024 İnşallah bol mahsüllü olur.

Bir ihtimalde
    Enerjileri artık patlatıp
    Sasa Hektaş ile endeks mühendisliği
    Enerjiden yeter kazandığımız
    biraz da eski yıldızlardan kazanalım derlerse
    belki bir nefes alırız
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

5. Measallah Measallah!

Yuzde 5% yukarida su anda...

6. Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

7. Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hayin ve hased gundiler catlasin...
    ++++++++++++++1

Sayfa 83/595 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •